Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

WYCHOWAWCZY I INTEGRACYJNY SUKCES – PONAD 30-stu ZAWODNIKÓW GMINNEJ AKADEMII PIŁKARSKIEJ / WKRÓTCE ODSŁONA NOWEJ STRONY INTERNETOWEJ „GAP FRYSZTAK”.


WYCHOWAWCZY I INTEGRACYJNY SUKCES "GAP" FRYSZTAK:
Sportową ideą od zawsze było wychowanie i przełamywanie barier oraz integracja i wzajemny szacunek. Ponad ciężki trening i dążenie do doskonałości zawsze najpierw stawiano aspekt wychowawczy połączony z uczciwą sportową walką.
Naszym największym sukcesem z którego jesteśmy dumni jest wychowanie. Uczymy odpowiedzialności, uczciwości, systematyczności i konsekwencji. Gminna Akademia Piłkarska zmienia stereotyp związany z wieloletnimi podziałami klubowymi  zrzeszając zawodników z wszystkich części Gminy Frysztak. Nasi zawodnicy w przyszłości będą mogli zasilić dowolnie wybrany przez siebie klub. 

Zapraszamy do współpracy dyrektorów szkół,  prezesów klubów, trenerów, nauczycieli i wychowawców.    
****
Nowa inicjatywa jaką było  utworzenie Gminnej Akademii Piłkarskiej okazała się trafnym pomysłem. Z każdym treningiem przybywa nowych piłkarzy.  Na dzień dzisiejszy Akademia liczy ponad 30 osób. Wiosną bieżącego roku „GAP” Frysztak zostanie zgłoszony do rozgrywek „ Powiatowej Ligi Piłki Nożnej”. 
Nasi zawodnicy rywalizować będą z akademiami i szkółkami piłkarskimi działającymi na terenie  Powiatu Strzyżowskiego. 
      Reprezentacja Frysztaka trenuje dwa razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki. Oprócz cotygodniowych treningów zawodnicy biorą udział w sparingach i meczach towarzyskich.  
Trenerami „GAP” Frysztak są doświadczeni zawodnicy z wieloletnim doświadczeniem piłkarskim i stażem pedagogicznym - Pan Mateusz Dyka i Pan Marcin Pilut.
Doskonale prowadzone szkolenie trenerskie i zdobyte umiejętności zawodników pozwolą w przyszłości zasilić  kluby funkcjonujące na terenie Gminy Frysztak. 

NIESPODZIANKA: 
Wkrótce zaprezentujemy nową stronę internetową „GAP FRYSZTAK”, na której znajdziecie Państwo zdjęcia, filmy i informacje na temat działalności, szkoleń, meczy, sparingów i nowo-powstałej ligi. 


MAMY JESZCZE WOLNE MIEJSCA  - ZAPRASZAMY 

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA KIERUJEMY DO RODZICÓW ZA ZAUFANIE, WSPÓŁPRACĘ I WSPIERANIE NASZYCH DZIAŁAŃ. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM