Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

WITAMY W NOWYM ROKU 2016 - STAWIAMY NA WSPÓŁPRACĘ, PROMOCJĘ I ROZWÓJ TURYSTYKI

Szanowni Państwo!
Startujemy .. rok 2016 to przede wszystkim kontynuacja  działań z zakresu wychowania poprzez sport oraz realizacja programu aktywnego wypoczynku. Zaplanowaliśmy także zmiany w kalendarzu imprez, pojawią się nowe inicjatywy oraz kolejne inwestycje. Będzie to rok, w którym postawimy na współpracę, promocje lokalnych produktów i usług oraz gminną turystykę.
Życząc Państwu Szczęśliwego Nowego Roku chcemy zaprosić do korzystania z oferty 2016, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa. Noworoczne działania zaczynamy z wielką pompą już 9 stycznia zapraszamy do udziału w "Balu na 100 Par", który organizujemy wspólnie z Ziemią Frysztacką. Stowarzyszeniem Promocji i Rozwoju oraz Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym. . Kolejnymi działaniami, które planujemy zrealizować w ciągu pierwszych miesięcy roku będzie organizacja "Międzynarodowego Turnieju Szachowego o Mistrzostwo Gminy Frysztak", "Samorządowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej oraz rozgrywek dla dzieci i młodzieży, które przeprowadzimy wspólnie z klubem GMKS "Strzelec" Frysztak, "Skarbkiem" Gogołów i Zespołem Szkół w Gogołowie. W okresie zimowym planujemy organizację  wyjazdów na narty i lodowisko, nie zabraknie także oferty dla dzieci - już jesteśmy w trakcie przygotowania ferii na sportowo. Zaplanowaliśmy oznaczenie szlaku prowadzącego od Ośrodka Sportu do Rezerwatu Przyrody Herby po stronie pogórza Dynowskiego. W planach mamy także oznaczenie szlaków rowerowych. 
W raz z Nowym Rokiem, a dokładnie w poniedziałek 4 stycznia 2016 uruchamiamy specjalnie przygotowaną stronę usług hotelarskich , która dostępna jest pod adresem www.noclegi.frysztak.pl. Na stronie dostępna będzie nie tyko oferta Ośrodka ale także serwer umożliwiający rezerwacje on-line. Oczywiście strona GOSiRu, na której prezentować będziemy bieżące działania zostaje pod dotychczasowym adresem www.gosir.frysztak.pl

Będziemy starać się działać jeszcze bardziej profesjonalnie i systematycznie podnosić standard usług:
* Jesteśmy na portalu nocowanie.pl - kliknij tu 
* Zarejestrowaliśmy się w programie Sportowa Polska - kliknij tu  
* Wdrożyliśmy program  do rezerwacji on-line i meldowania KW Hotel -kliknij tu
* Zarejestrowaliśmy domenę noclegi.frysztak.pl - nowa strona opublikowana zostanie 04.01.2016 r.
* Powstały nowe ulotki usług wypoczynkowych.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do korzystania z naszej oferty. Nasz zakres działań obejmuje przede wszystkim organizację życia sportowego ale nie tylko... zapraszamy również do korzystania z oferty szkoleniowo- wypoczynkowej i basenów kąpielowych. Zapewniamy, że od bieżącego roku Imprezy sportowo-rekreacyjne będą miały jeszcze   lepszą oprawę, a uczestnicy komfort udziału. Ponadto Na życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie przygotować i przeprowadzić praktycznie każdy event.


* Zapraszamy także do obejrzenia galerii zdjęć autorstwa Pana Marka Ziajora. Fotografie zostały wywołane w formacie 40 x 60 (wersja czarno biała). Zdjęcia zdobią ściany części noclegowej GOSiRu. Galeria będzie systematycznie zwiększana. Serdecznie dziękujemy Panu Markowi za udostępnienie zdjęć. 

Opracowanie
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM