Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

GOSiR tel. 17 2777 111

GMINNY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

GOSiR dysponuje nowoczesną i bardzo dobrze rozwiniętą bazą sportowo-rekreacyjną, noclegową oraz turystyczną. Oferta Ośrodka przygotowana jest na przyjmowanie obozów sportowych, kolonii i zielonych szkół oraz organizację imprez okolicznościowych, spotkań integracyjnych i spotkań biznesowych.

„Eko – Siłownia”

„Eko – Siłownia” to urządzenia pozwalające na przeprowadzenie bezpiecznego treningu łączącego tradycyjne ćwiczenia siłowe z treningiem funkcjonalnym. Zakupione zestawy przyrządów pozwalają wytrenować praktycznie każdą partię mięśniową.

BASEN KĄPIELOWY

„Otwarte Baseny Kąpielowe” GOSiR Frysztak czynne są sezonowo w okresie wakacyjnym. W skład basenów wchodzą: basen sportowy, basen rekreacyjny oraz brodzik z biczami wodnymi. Klienci basenu mają do dyspozycji zjeżdżalnię wodną - – ślimak o wysokości 6m i długości 62,3m z dostępem sterowanym za pomocą sygnalizacji świetlnej.

BAZA SPORTOWA

GOSiR dysponuje bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w skład której wchodzą boiska piłkarskie, sala gimnastyczna, kort tenisowy, boisko plażowe, plac zabaw, otwarta siłownia oraz asfaltowy plac rekreacyjny.

BAZA SZKOLENIOWO-WYPOCZYNKOWA

Nowoczesny obiekt, wysoka jakość, profesjonalna obsługa oraz przystępna cena - zapraszamy

IMPREZY SPORTOWE I TURYSTYKA

Główną działalnością GOSiR-u jest prowadzenie i propagowanie działań o charakterze sportowym, rekreacyjnym i turystycznym dla dzieci, młodzieży i dorosłych z uwzględnieniem osób niepełnosprawnych. Ośrodek jest koordynatorem imprez sportowo- rekreacyjnych na terenie gminy.

REKREACJA I WYPOCZYNEK

Specyficzny mikroklimat oraz unikalne położenie Ośrodka w okolicy podgórskiej nad rzeką Wisłok, w bezpośredniej bliskości Czarnorzecko - Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego sprzyja organizacji rajdów rowerowych, wycieczek na nartach biegowych, spływów kajakowych oraz pieszych wędrówek.

MARATON FITNESS 2018

TURNIEJ TRÓJEK SIATKARSKICH 16 + zapraszamy


Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku zaprasza na „Turniej Trójek Siatkarskich”, który odbędzie się w dniu 23.11.2019 r. (sobota)  o godzinie 10.30 na hali sportowej GOSiR Frysztak. W imprezie mogą wziąć udział drużyny żeńskie, męskie lub mieszane. Zgłoszenia przyjmowane są w biurze GOSiR, lub pod nr tel. 17-27-77-111, 502-430-060   do dnia 21.11.2019 r. Ze względów organizacyjnych ilość miejsc ograniczona , o udziale w rozgrywkach zadecyduje kolejność zgłoszeń.
Koordynatorem turnieju jest Pan Wojciech Arciszewski. 

Serdecznie zapraszamy
Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

REGULAMIN:
ORGANIZATOR:
-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku.
TERMIN I MIEJSCE:
- 23 listopada  2019 r. ( soibota) – godz. 10:30 sala sportowa GOSiR Frysztak.
UCZESTNICTWO:
- W turnieju udział mogą wziąć amatorzy nie zrzeszeni w PZPS .
- Zawodnicy startują na własną odpowiedzialność i nie mogą mieć żadnych przeciwwskazań lekarskich.
STSTEM ROZGRYWEK :
- System gry zostanie dostosowany do ilości zgłoszonych  zespołów.
- Losowanie i podział na grupy przeprowadza Organizator w dniu zawodów.
- Mecz trwa do dwóch wygranych setów .
- W przypadku dużej liczby zespołów Organizator może skrócić sety.
- Do zakończenia pojedynku wymagana jest przewaga 2 punktowa.
- Zawodników obowiązuje strój sportowy i obuwie sportowe.
- W przypadku rozgrywek w grupach  o końcowej kolejności decyduje, liczba wygranych meczy, liczba wygranych setów, wynik bezpośredniego pojedynku, liczba zdobytych małych punktów , liczba straconych małych punktów.
- Punktacja:
1. za wygrany mecz w stosunku 2:0 drużyna otrzymuje 3 pkt.
2. za wygrany mecz w stosunku 2:1 drużyna otrzymuje 2 pkt.
3. za przegrany mecz w stosunku 1:2 drużyna otrzymuje 1 pkt.
4 za przegrany mecz w stosunku 0:2 drużyna otrzymuje 0 pkt.

- Organizatorzy zapewniają sprzęt sportowy ( piłki) niezbędny do przeprowadzenia turnieju.
- Każda drużyna musi składać się z dwóch zawodników ( drużyny mogą być męskie, żeńskie, lub mieszane).
-  Turniej rozegrany zostanie zgodnie z przepisami gry w siatkówkę na zmniejszonych boiskach.
ZGŁOSZENIA:
Zgłoszenia przyjmowane są w biurze GOSiR Frysztak lub telefonicznie    17 27 77 111. Zapisy prowadzone będą do dnia 21.11.2019 r.
NAGRODY:
Za miejsca I – III w poszczególnych kategoriach zapewniamy pamiątkowe medale i dyplomy.
POSTANOWIENIA KONCOWE :
Ostateczna interpretacja regulaminu należy do Organizatora.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za starty osobowe , szkody rzeczowe, które wystąpią przed i po zawodach . Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność. Akceptując  niniejszy regulamin uczestnicy zrzekają się prawa do dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora w razie wypadku lub szkody związanej z zawodami.
Uczestnicy wyrażają zgodę na wykorzystanie ich wizerunku na stronach GOSiR Frysztak       i stronach partnerów medialnych.

WYSTARTOWAŁA 3 edycja FALP Frysztak – pierwsze emocje mamy za sobą


W sobotę i niedzielę 16-17 listopada 2019 r. wystartowała 3 edycja Frysztackiej Ligi Piłkarskiej (FALP). Mecze rozgrywane są na dwóch salach gimnastycznych, we Frysztaku i  Gogołowie. Pierwsze emocje mamy już za sobą a z każdym tygodniem liga będzie się rozpędzać. Pewne jest również to, że  mecze będą przysparzać coraz więcej adrenaliny, a zdobyte punkty staną się coraz ważniejsze. 


Liga to nie tylko promocja piłki nożnej ale także motywacja do uprawiania sportu i sposób na aktywne spędzanie czasu. Nie mniej ważnym aspektem jest integracja środowiska piłkarskiego, która pozwala na analizę potrzeb działania na rzecz rozwoju piłki nożnej w naszym regionie, a udział blisko 200 zawodników pokazuje ogromną potrzebę organizacji tego typu zawodów. 


Zawodnikom, życzymy jak najlepszych wyników a Państwa zapraszamy do kibicowania. Wszystkie informacje na temat FALP Frysztak znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie www.liga.frysztak.pl - kliknij tu  

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

NOWYM SZLAKIEM Z FRYSZTAKA DO WIŚNIOWEJ – dziękujemy i zapraszamy


W sobotę 16.11.2019 r. odbył się pierwszy rajd nowo oznaczonym szlakiem łączącym gminę Frysztak z Wiśniową. Celem eskapady była promocja najpiękniejszych zakątków naszego regionu oraz weryfikacja nowego szlaku. Czerwona trasa oznaczona jest w obie strony i   prowadzi przez Rezerwat Przyrody Herby zaczynając się i  kończąc w  Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku  oraz Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej. Na każdym szlaku najważniejsi są turyści i tak było też dzisiaj – atmosfera stworzona przez uczestników pozwoliła na atrakcyjne spędzenie soboty w gronie osób lubiących aktywnie i zdrowo spędzać czas. Rajd zakończył się wspólnym ogniskiem w PCKiT w Wiśniowej połączonym z pieczeniem kiełbasek ze Starej Wędzarni Frysztak. Utworzenie szlaku, to także zapieczętowanie rozwijającej się współpracy między gminami i funkcjonującymi w nich jednostkami. Do całej układanki dołączyli mieszkańcy z Frysztaka i Wiśniowej oraz turyści z innych gmin, którzy przyszli aby razem z nami pokonać nową trasę. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przyjęcie zaproszenia i wspólnie spędzoną sobotę. Zapraszamy do korzystania z naszej wspólnej oferty turystyczno - rekreacyjnej i wypoczynkowej. 
Organizatorzy:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku 
Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej 
Spółka „Dolina Wisłoka, 
Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniowej 
Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek ArmataVIII FRYSZTACKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI z SOSW Frysztak i Fundacją „Morgan”


Główna impreza biegowa zorganizowana w ramach „VIII  Frysztackiego Biegu Niepodległości odbyła się 10.11.2019 r. na obiektach GOSiRu. Była to edycja happeningowa, podczas której kapryśna pogoda zniechęciła wielu zawodników. Ale nie ma takiego złego, co by na dobre nie wyszło...

Dzięki współpracy z Fundacją Młodych Talentów "Morgan" oraz Specjalnym Ośrodkiem Szkolno- Wychowawczym we Frysztaku biegi były kontynuowane także we wtorek 12.11. i w środę 13.11.2019 r.

To właśnie dzięki tej współpracy wychowankowie SOSW Frysztak oraz podopieczni FMT „Morgan” mieli możliwość zdobycia pięknych medali biegowych zaprojektowanych przez Modern Form z Dobrzechowa. 


Nauczyciele frysztackiego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i trenerzy fundacji „Morgan” specjalnie dla swoich podopiecznych przygotowali patriotyczne biegi, które przyczyniły się do tego, że „VIII Frysztacki Bieg Niepodległości możemy zaliczyć do udanych - dziękujemy. 
Sponsorem tegorocznej edycji był Pan Marcin Januszczak właściciel Firmy „Stara Wędzarnia” Frysztak, a patronem medialnym Portal Mieszkańców dla Mieszkańców Frysztak24.pl 
Bieg główny 10.11.2019 r. - kliknij tu  
Bieg Fundacji Młodych Talentów "Morgan" - kliknij tu  
Bieg Wychowanków SOSW Frysztak - kliknij tu  
Tegoroczny Bieg Niepodległości po raz kolejny pokazał, że patriotyzm to miedzy innymi umiłowanie i pielęgnowanie narodowej tradycji, kultury czy języka. Patriotyzm oparty jest na poczuciu więzi społecznej, integracji, wspólnoty kulturowej oraz solidarności z własnym narodem i społecznością. Patriotyzm to także osiąganie sukcesów w dziedzinie wychowania i kształtowania postaw prawdziwego Polaka  poprzez sport w wyniku współpracy i wzajemnej pomocy. 
Serdecznie dziękujemy za tę współpracę Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji biegów.  

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

ŚWIADECTWO KWALIFIKACJI OPERATORA DRONA - KURS UAVO w GOSiR Frysztak - trwają zapisy


Szanowni Państwo !
Zapraszamy do udziału w kursie, w którym będzie można uzyskać Świadectwo Kwalifikacji Operatora Drona. Kurs prowadzić będzie Centrum - Naukowo Technologiczne Systemów Bezzałogowych.
Na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku planowane są dwa kursy w styczniu i w lutym 2020 r. 
Każdy z kursów prowadzony będzie w dwóch modułach: 
1) część teoretyczna niezbędna do uzyskania świadectwa kwalifikacji (sala tarasowa GOSiR),
2) loty dornem nad frysztackim GOSiRem pod czujną opieką instruktora, 
Więcej na temat kursu można uzyskać na stronie Centrum - Naukowo Technologiczne Systemów Bezzałogowych - kliknij tu  

W imieniu Organizatorów Zapraszam
Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

W SOBOTĘ 16.11.2019 r. IDZIEMY NA NOWY SZLAK: Frysztak i Wiśniowa zapraszają


Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku , Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej, Spółka „Dolina Wisłoka", Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniowej oraz Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku  zapraszają do udziału w pierwszym przejściu nowo oznaczonej trasy. Czerwona ścieżka przyrodnicza liczy 11 km i prowadzi przez Rezerwat Przyrody „Herby” . 
Zapowiada się fajna przygoda  łączy działalność turystyczną dwóch gmin sąsiadujących ze sobą. Frysztak i Wiśniowa to miejscowości, które warto odwiedzić  - udowodnimy to w najbliższą sobotę tj. 16.11.2019 r. 
-----------------
Program:
12:30 Osoby z wiśniowej zbiórka przy PCTiK – przejazd do Frysztaka
12:45 Zbiórka przed budynkiem GOSiR Frysztak
12:50 Powitanie uczestników
13:00 wyjście na szlak
16:00 Wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek w PCKiT w Wiśniowej
17:30 Transport uczestników do Frysztaka
Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie walory turystyczne i krajobrazowe Frysztaka i Wiśniowej.
Więcej informacji o zapisach - kliknij tu 

Zapraszamy:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku 
Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej 
Spółka „Dolina Wisłoka, 
Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniowej 
Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku 


16.11.2019 r. STARTUJE 3 EDYCJA FALP FRYSZTAK – 200 zawodników powalczy o zwycięstwo


Już w najbliższy weekend tj. 16.11.2019 r. wystartuje 3 edycja Frysztackiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. W rozgrywkach udział weźmie blisko 200 zawodników  podzielonych na 16 drużyn. Przed nami wiele sportowych emocji, atrakcyjnych bramek i ciekawych pojedynków. Rozgrywki prowadzone będą na dwóch salach sportowych we Frysztaku i w Gogołowie. 
Terminarz - kliknij tu  


Organizatorzy zaproponowali innowacyjny format ligi:
1. Rozgrywki ligowe przeprowadzone będą w dwóch rundach. W pierwszej rundzie dwie grupy A i B poprzedzone zostaną losowaniem. W każdej grupie rywalizować będzie osiem drużyn. W drugiej rundzie mecze będą odbywały się w dwóch grupach 1 i 2. W grupie 1 występować będą zespoły, które zajęły 1-4 miejsce w pierwszej rundzie a w grupie 2 drużyny zajmujące 5-8 miejsce.
Pierwsza runda - systemem każdy z każdym, 7 kolejek w każdej grupie (A i B).
Druga runda - systemem każdy z każdym, 7 kolejek w każdej grupie (1 i 2).
Punkty zdobyte w pierwszej rundzie zaliczone będą do drugiej rundy.

2. Łącznie zostanie rozegranych 14 kolejek. W drugiej rundzie w grupie 1 rywalizacja toczyć będzie się o mistrzostwo 3 edycji FALP (miejsca 1-8) a w grupie 2 zespoły będą rywalizować o 9. miejsce, za które będzie tzw. Puchar Pocieszenia (miejsca 9-16). Nagrody indywidualne - najlepszy strzelec i najlepszy bramkarz będą przyznawane w obu grupach zarówno w tej pierwszej gdzie drużyny walczyć będą o miejsca 1-8 jak i w drugiej gdzie rywalizacja toczyć będzie się o miejsca 9-16.
Więcej o innowacyjnym formacie rozgrywek – kliknij tu 
Wykaz drużyn i zawodników – kliknij tu 
Terminarz - kliknij tu 

Na oficjalnej stronie liga.frysztak.pl będzie można na bieżąco śledzić jak kształtuje się rywalizacja. Dzięki patronowi medialnemu Frysztak24.pl zapewniamy możliwość oglądania poszczególnych pojedynków On-line.  
Organizatorami rozgrywek jest Fundacja Młodych Talentów "Morgan", Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku, Szkoła Podstawowa Nr. 1 we Frysztaku, Zespół Szkół w Gogołowie. 

W imieniu Organizatorów zapraszam
Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

VIII FRYSZTACKI BIEG DLA NIEPODLEGŁEJ 2019 – dziękujemy


W niedzielę 10 listopada 2019 r. odbył się „VIII Frysztacki Bieg Niepodległości”. Celem imprezy było sportowe upamiętnienie 101 rocznicy odzyskania wolności przez Polskę. Tegoroczna edycja miała charakter happeningowy gdzie uczestnicy wspólnie pokonali wyznaczone trasy. Nienajlepsza pogoda spowodowała, że bieg odbył się w kameralnym gronie ale najważniejsze przesłanie związane z niepodległością naszej Ojczyzny zostało spełnione.  


Dzieci i młodzież biegły na terenie GOSiRu, natomiast dorośli pokonali 3 km pętlę prowadzącą od Ośrodka Sportu przez Kobyle. Na zakończenie wszyscy spędzili czas na pieczeniu kiełbasek. Niedzielny bieg był także okazją do promocji aktywnego wypoczynku i zdrowego stylu życia oraz promocji gminy Frysztak, jako miejsca o urokliwym krajobrazie i przyjaznego dla turystów. 


Organizatorzy:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku – kliknij tu, 
Fundacja Młodych Talentów „Morgan” – kliknij tu,
Spółka „Dolina Wisłoka” – kliknij tu, 
Ochotnicza Straż Pożarna z Kobyla,
Bieg wsparła „Stara Wędzarnia” Frysztak – kliknij tu,
Patron Medialny: www.frysztak24.pl – kliknij tu, 


Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przyjęcie zaproszenia oraz wspólne spędzenie niedzieli dla naszej Ojczyzny. Podziękowania kierujemy do Pana Marcina Januszczaka - właściciela Starej Wędzarni za wsparcie imprezy. 

BIEGI DODATKOWE - kliknij tu  

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata 
PIERWSZE WSPÓLNE PRZEJŚCIE NOWYM SZLAKIEM: Frysztak - Wiśniowa – ZAPRASZAMY


Serdecznie zapraszamy na pierwsze wspólne przyjście nowo oznaczonym szlakiem łączącym Frysztak z Wiśniową. 11-sto kilometrowa trasa prowadzić będzie  z frysztackiego GOSiRu przez Rezerwat Przyrody „Herby” do PCKiT w Wiśniowej. 
Zapisy prowadzone są: w Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej oraz Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku - prosimy o zgłaszanie potrzeby transportu. 


Eskapada odbędzie się w sobotę 16 listopada 2019 rOrganizatorzy zapewniają transport z Wiśniowej do Frysztaka przed rozpoczęciem wyjścia na szlak, obsługę instruktorską i medyczną oraz prowiant na ognisko. 
Program 16.11.2019 r. :
12:30 osoby z Wiśniowej: zbiórka przy PCTiK – przejazd do Frysztaka
12:45 zbiórka przed budynkiem GOSiR Frysztak
12:50 powitanie uczestników
13:00 wyjście na szlak
16:00 wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek w PCKiT w Wiśniowej
17:30 transport uczestników do Frysztaka
Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie walory turystyczne i krajobrazowe Frysztaka i Wiśniowej.

Zapraszamy: 
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku 
Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej 
Spółka „Dolina Wisłoka, 
Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniowej
Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku


ZIMA 2020 WE FRYSZTAKU - zapraszamy na ferie w Dolinie rzeki WisłokOFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH I WYPOCZYNKU INDYWIDUALNEGO:
Baza Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku położona jest nad jednym z najbardziej malowniczych przełomów Wisłoka, zwanym Bramą Frysztacką w południowo-zachodniej części województwa podkarpackiego, w powiecie strzyżowskim, w paśmie Pogórza Strzyżowskiego i Dynowskiego.


Nowoczesna baza jest to doskonałym miejscem do organizacji obozów zimowych oraz wypoczynku indywidualnego. Mikroklimat, cisza i bezpieczeństwo z pewnością są atutem naszego Ośrodka. Goście mają do dyspozycji nowoczesny obiekt z eleganckim wystrojem, pokoje z pełnym węzłem sanitarnym oraz WiFi na terenie całego obiektu.


FERIE ZIMOWE 2020 WE FRYSZTAKU 
WYNAJEM OBIEKTÓW I NOCLEGÓW
 R E Z E R W A C J A:
e-mail: rezerwacje@gosir.frysztak.pl
KONTAKT tel: 17 2777  111, kom 516-625-582


Ośrodek położony jest w odległości 300 m od drogi wojewódzkiej 988, Babica -Warzyce. Położenie Gminy Frysztak w centralnym miejscu, pomiędzy miastami  Polski południowo-wschodniej stwarza możliwości łatwego dojazdu i doskonałego wypoczynku jednocześnie.
MOŻLIWOŚCI I ATRAKCJE
Narciarstwo zjazdowe – kliknij tu 
Narciarstwo biegowe - kliknij tu   
Sala gimnastyczna - kliknij tu  
Boiska piłkarskie - kliknij tu   
Otwarta siłownia - kliknij tu  
Ciekawostki i współpraca - kliknij tu 
Gmina Frysztak - kliknij tu ZAKWATEROWANIE:
POKOJE: 2, 3 i 4  osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz WiFi
WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie 
DO DYSPOZYCJI NASZYCH GOŚCI ODDAJEMY:
PARKIETOWĄ SALĘ GIMNASTYCZNĄ 
SALĘ WYKŁADOWĄ Z RZUTNIKIEM
BOISKA PIŁKARSKIE
SIŁOWNIĘ ZEWNĘTRZNĄ
NA ŻYCZENIE:
ORGANIZACJA OGNISKA Z PIECZENIEM KIEŁBASEK
ORGANIZACJA KULIGU
ORGANIZACJA DYSKOTEKI
MOŻLIWOŚĆ ORGANIZACJI WYJAZDU NA NARTY

ZAPRASZAMY:
Osoby indywidualne, i zgrupowania sportowe, białe szkoły,  narciarzy, szkółki narciarskie, tancerzy chóry, sekcje sztuk walki, piłkarzy, siatkarzy, koszykarzy, harcerzy, firmy itp.

Wyciąg narciarskie - Gogołów Pod Dziedzicem

DANE TELEADRESOWE:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
ul. Sportowa 30
38-130 Frysztak
woj. podkarpackie
tel: 17 2777  111, kom 516-625-582
e-mail: rezerwacje@gosir.frysztak.pl

Współrzędne GPS:
X: 222058,43         Y: 688083,31
N: 490 50’10.75’    E: 210 36’ 59.29’

Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty i obiektów Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. 
Nasza oferta: 
www.gosir.frysztak.pl - kliknij tu  
www.noclegi.frysztak.pl - kliknij tu  
Fanpage na FB (noclegi) - kliknij tu  
Fanpage na FB (GOSiR) - kliknij tu
Fanpage na FB (szlak Kamienne Herby) - kliknij tu 
Fanpage na FB (Zespół Schronu Kolejowego) - kliknij tu  
ZAPRASZAMY
 Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata