Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WALCZYLI O PUCHAR WÓJTA GMINY FRYSZTAK


W piątek 04.03.2016 r. na sali gimnastycznej S.P. Nr 1 we Frysztaku odbył się kolejny turniej należący do wieloletnich tradycji sportowych Frysztaka. Idea rozgrywek opiera się na kształtowaniu społecznej postawy dzieci i młodzieży oraz na współpracy gminnych placówek i osób, którym na sercu leży dobro dziecka i rozwój fizyczny najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

Do turnieju przystąpili uczniowie pięciu szkół podstawowych z terenu gminy Frysztak. Głównym trofeum był Puchar Wójta Gminy Frysztak Pana Jana Ziarnika, który każdego roku przypomina o najważniejszych aspektach wychowania poprzez sport. 
Ważnym elementem była także współpraca Ośrodka Sportu z nauczycielami i koordynatorem gminnego sportu szkolnego, którym jest Pan Lesław Jędrysik.Uczniowie jak zwykle zagrali na miarę turnieju najwyższej rangi. Podczas gry widać było nie tylko umiejętności zawodników ale i zaangażowanie nauczycieli. Piękne bramki i przemyślane zagrania świadczyły o dojrzałości sportowej zawodników, a mimo młodego wieku i początku kariery piłkarskiej można było dostrzec doświadczenie i systematyczną pracę.
Oficjalne wyniki: 
miejsce I: Reprezentacja Szkoły Podstawowej przy Zespole Szkół w Gogołowie,
miejsce II: Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 1 we Frysztaku,
miejsce III: Reprezentacja Szkoły Podstawowej przy SOSW we Frysztaku.
miejsce IV: Reprezentacja Szkoły Podstawowej przy Zespole Szkół w Lubi, 
miejsce V: Reprezentacja Szkoły Podstawowej przy Zespole Szkół w Stępinie,
Najlepszym zawodnikiem została: Klaudia Salamon – ZS Gogołów
Najlepszym bramkarzem wybrano: Krzysztofa Figurę- SOSW Frysztak


Z pewnością wszystkim należą się słowa uznania i gratulacje gdyż o klasie zawodników świadczy nie tylko miejsce na podium ale i sportowa postawa oraz umiejętność rywalizacji z zasadami Fair Paly.  
Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali nauczyciele wychowania fizycznego. Obsługę techniczną i prowadzenie klasyfikacji zapewnili Wojciech Arciszewski i Urszula Capiga.

Przeprowadzenie turnieju daje dużo satysfakcji nie tylko uczestnikom ale i organizatorom. Uśmiech 
i radość młodych piłkarzy motywuje do pracy i powoduje, że przygotowanie zawodów jest prawdziwą przyjemnością. 
Serdecznie dziękujemy dyrektorom szkół i nauczycielom za współpracę. Młodym piłkarzom gratulujemy umiejętności i życzymy sukcesów na przyszłość. 
Patron medialny: www.frysztak24.pl  
Opracowanie
Marek Armata0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM