Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

GOSiR tel. 17 2777 111

GMINNY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

GOSiR dysponuje nowoczesną i bardzo dobrze rozwiniętą bazą sportowo-rekreacyjną, noclegową oraz turystyczną. Oferta Ośrodka przygotowana jest na przyjmowanie obozów sportowych, kolonii i zielonych szkół oraz organizację imprez okolicznościowych, spotkań integracyjnych i spotkań biznesowych.

„Eko – Siłownia”

„Eko – Siłownia” to urządzenia pozwalające na przeprowadzenie bezpiecznego treningu łączącego tradycyjne ćwiczenia siłowe z treningiem funkcjonalnym. Zakupione zestawy przyrządów pozwalają wytrenować praktycznie każdą partię mięśniową.

BASEN KĄPIELOWY

„Otwarte Baseny Kąpielowe” GOSiR Frysztak czynne są sezonowo w okresie wakacyjnym. W skład basenów wchodzą: basen sportowy, basen rekreacyjny oraz brodzik z biczami wodnymi. Klienci basenu mają do dyspozycji zjeżdżalnię wodną - – ślimak o wysokości 6m i długości 62,3m z dostępem sterowanym za pomocą sygnalizacji świetlnej.

BAZA SPORTOWA

GOSiR dysponuje bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w skład której wchodzą boiska piłkarskie, sala gimnastyczna, kort tenisowy, boisko plażowe, plac zabaw, otwarta siłownia oraz asfaltowy plac rekreacyjny.

BAZA SZKOLENIOWO-WYPOCZYNKOWA

Nowoczesny obiekt, wysoka jakość, profesjonalna obsługa oraz przystępna cena - zapraszamy

IMPREZY SPORTOWE I TURYSTYKA

Główną działalnością GOSiR-u jest prowadzenie i propagowanie działań o charakterze sportowym, rekreacyjnym i turystycznym dla dzieci, młodzieży i dorosłych z uwzględnieniem osób niepełnosprawnych. Ośrodek jest koordynatorem imprez sportowo- rekreacyjnych na terenie gminy.

REKREACJA I WYPOCZYNEK

Specyficzny mikroklimat oraz unikalne położenie Ośrodka w okolicy podgórskiej nad rzeką Wisłok, w bezpośredniej bliskości Czarnorzecko - Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego sprzyja organizacji rajdów rowerowych, wycieczek na nartach biegowych, spływów kajakowych oraz pieszych wędrówek.

MARATON FITNESS 2018

5 KOLEJKA FALP FRYSZTAK ZA NAMI ...


Kolejny grudniowy weekend oparty na futsalowych rozgrywkach prowadzonych w ramach Gminnej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Charakterystyczną cechą ligi jest, to że w każdy weekend rozgrywają się mecze, których wyników nie da się przewidzieć, a zespoły z każdym meczem nabierają doświadczenia co dobrze wpływa na widowisko.
Serdecznie zapraszamy do śledzenia wyników i kibicowania swoim faworytom. Mecze odbywają się na salach we Frysztaku i w Gogołowie. Oficjalne wyniki oraz terminarze na oficjalnej stronie www.liga.frysztak.pl – kliknij tu  


Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

MAGICZNE SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM - dziękujemy dzieciakom, rodzicom i sponsorom


W niedzielę 8 grudnia 2019 r. odbyły się magiczne „Mikołajki” ze sportowym akcentem. Na sali gimnastycznej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku zebrały się dzieciaki wraz ze swoimi rodzicami aby aktywnie spędzić czas oraz spotkać się z Mikołajem, który osobiście rozdawał prezenty... 
Mikołajki były wyjątkowe nie tylko ze względu na wspaniałe upominki ale przede wszystkim dlatego, że środki, które zebrał Mikołaj zostaną przekazane na pomoc dla Wiktorii Hajnas, która urodziła się z agenezją ciała modzelowatego. Podczas niedzielnej zabawy towarzyszyło wiele emocji, których dostarczył Mikołaj oraz gry, zabawy  i wyścigi przeprowadzone przez Panią  instruktor. Można było także zobaczyć występ i otrzymać autograf od samych mistrzów Freestyle Football, którymi są Konrad Dybaś i Jaromir Poprawa. Spotkanie z Mikołajem przygotowała i przeprowadziła Pani Bernadeta Ziarnik 
Pomocnicy: Klaudia Mikuszewska, Anita Mikuszewska, Magdalena Szyniec, Radosław Guzy.
Sponsorzy:
Spółdzielnia Cukiernicza „Roksana” ze Strzyżowa 
Piekarnia „Żaneta” z Bajd 
GOSiR Frysztak
Dolina Wisłoka – turystyka i rekreacja
Pan Marek Ziajor
Posterunek Policji we Frysztaku
Stacja Paliw Orlen w Twierdzy
Bank Spółdzielczy w Strzyżowie o. Frysztak
Seger Cutting Tools z Wiśniowej 
Pan Wacław Salamon – Warsztaty diagnostyki samochodowej Frysztak
NEODESIGN – producent reklam z Frysztaka
Księgarnia „Beata” z Frysztaka 


Serdecznie podziękowania kierujemy do  dzieciaków i rodziców za przyjęcie zaproszenia i przekazaną pomoc dla Wiktorii Hajnas, dziękujemy Klaudii i Natalii za pomoc organizacyjną. Szczególne podziękowania przekazujemy dla wszystkich sponsorów, dzięki , którym Mikołaj mógł obdarować najmłodszych mieszkańców super prezentami. Oczywiście największe podziękowania przekazujemy dla Mikołaja :-) 

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

ZAREZERWUJ NOCLEG WE FRYSZTAKU: mamy wolne miejsca - zapraszamy


Witamy w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą turystyczno-wypoczynkową: Baza szkoleniowo-noclegowo-wypoczynkowa GOSiR Frysztak  to nowoczesny kompleks obiektów sportowo rekreacyjnych i turystycznych. Atrakcyjny design, nowoczesne wyposażenie, komfort i bezpieczeństwo oraz doskonała lokalizacja to charakterystyczne cechy naszej oferty. 
Dysponujemy bazą noclegową, którą można wynająć indywidualnie lub grupowo.Baza główna zlokalizowana przy ulicy Sportowej 30, 38-130 Frysztak. Obiekt może pomieścić jednorazowa 50 osób. 
CHARAKTERYSTYKA OBIEKTU:
PARTER / noclegi dla 1 osoby:
- 1 pokój dwuosobowy przystosowany dla osób niepełnosprawnych,
- łazienka przystosowana dla osób niepełnosprawnych,
- jadalnia z wyjściem na taras przy placu zabaw,
- recepcja,
- zaplecze kuchenne,
- zmywalnia,
- dwie łazienki ogólnodostępne dla gości,
- sala gimnastyczna,
- zaplecze szatniowe z natryskami,
- magazyn na sprzęt sportowy,
I PIĘTRO/ noclegi dla 20 osób: 
- 5 pokoi dwuosobowych wyposażonych w pełen węzeł sanitarny,
- 2 pokoje trzyosobowe wyposażone w pełen węzeł sanitarny,
- 1 pokój:  czteroosobowy - wyposażony w pełen węzeł sanitarny,
- 1 pokój jednoosobowy - (izolatka) w przypadku zgrupowań sportowych,
- sala wielofunkcyjna wyposażona w sprzęt audiowizualny,
PODDASZE / noclegi dla 30 osób: 
- 2 pokoje dwuosobowe wyposażone w pełen węzeł sanitarny,
- 6 pokojów trzyosobowych wyposażone w pełen węzeł sanitarny,
- 2 pokoje czteroosobowe wyposażone w pełen węzeł sanitarny, 


PAKIET PROMOCYJNY DLA ZGRUPOWAŃ SPORTOWYCH:Opiekunowie: 1 opiekun na 15 osób bezpłatnie. Boisko piłkarskie, otwarte baseny kąpielowe, sala gimnastyczna i inne obiekty sportowo-rekreacyjne należące do Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku bezpłatnie. Możliwość nieodpłatnego korzystania z sal wielofunkcyjnych - multimedialnych. TV, WIFI na terenie Ośrodka.


-----------------------------------------------------


ZAMÓW NOCLEG

OFICJALNA STRONA BAZY NOCLEGOWEJ ORAZ REZERWACJE ON-LINE:
noclegi.frysztak.pl - kliknij tu  

Dane teleadresowe / rezerwacje:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
ul. Sportowa 30
38-130 Frysztak
woj. podkarpackie
Tel. 17 2777 111, fax. 17 2777 900
kom. 516-625-582 
e-mail: rezerwacje@gosir.frysztak.pl
-------------------------
Dyrektor Ośrodka
Marek Armata, kontakt: 503-300-552
e-mail: marek.armata@gosir.frysztak.pl
Współrzędne GPS:
X: 222058,43         Y: 688083,31
N: 490 50’10.75’    E: 210 36’ 59.29’ZAPRASZAMY   DO FRYSZTAKA

Oferta w gminie Frysztak na stronach internetowych: 
www.gosir.frysztak.pl - kliknij tu  
www.noclegi.frysztak.pl - kliknij tu  
Fanpage na FB (noclegi) - kliknij tu  
Fanpage na FB (GOSiR) - kliknij tu
Fanpage na FB (szlak Kamienne Herby) - kliknij tu 
Fanpage na FB (Zespół Schronu Kolejowego) - kliknij tu  
Fanpage na FB Frysztacki Bieg Niepodległości - kliknij tu 
Fanpage na FB Bieg PoGórze Modern Forms - kliknij tu 
Fanpage na FB Fundacja Młodych Talentów "Morgan"- kliknij tu 
Fanpage na FB Spółka "Dolina Wisłoka" - kliknij tu 
Fanpage na FB GMKS "Strzelec" Frysztak - kliknij tu 
Fanpage na FB KS Orzeł Lubla - kliknij tu 
Fanpage na FB KS restauracja i hotel Pod Herbami - kliknij tu  

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy cenią sobie aktywny sposób spędzania czasu oraz chcą odwiedzić region, w którym pasja zaraża optymizmem. 

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

PIŁKARSKA UCZTA W RAMACH FALP FRYSZTAK


Ostatnie dni listopada i początek grudnia 2019 r., to kolejne rozgrywki piłkarskie we Frysztaku. To właśnie w miniony weekend drużyny zrzeszone w lidze FALP  walczyły o kolejne punkty. Były to także kolejne dni, w których sale gimnastyczne we Frysztaku i Gogołowie były wypełnione zawodnikami i kibicami piłkarskimi. Obecnie jesteśmy po 4 rundzie, która wyłoniła liderów grupy A i B. Liga dopiero się rozkręca, więc wszystko może się jeszcze zdarzyć… Zapraszamy do śledzenia wyników, oraz zapraszamy do wspólnego kibicowania. Informacje na temat rozgrywek znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie FALP: www.liga.frysztak.pl – kliknij tu

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata 

FERIE 2020 WE FRYSZTAKU - oferta noclegowa - ZAPRASZAMY


OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH I WYPOCZYNKU INDYWIDUALNEGO:
Baza Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku położona jest nad jednym z najbardziej malowniczych przełomów Wisłoka, zwanym Bramą Frysztacką w południowo-zachodniej części województwa podkarpackiego, w powiecie strzyżowskim, w paśmie Pogórza Strzyżowskiego i Dynowskiego.


Nowoczesna baza jest to doskonałym miejscem do organizacji obozów zimowych oraz wypoczynku indywidualnego. Mikroklimat, cisza i bezpieczeństwo z pewnością są atutem naszego Ośrodka. Goście mają do dyspozycji nowoczesny obiekt z eleganckim wystrojem, pokoje z pełnym węzłem sanitarnym oraz WiFi na terenie całego obiektu.FERIE ZIMOWE 2020 WE FRYSZTAKU 
WYNAJEM OBIEKTÓW I NOCLEGÓW
 R E Z E R W A C J A:
e-mail: rezerwacje@gosir.frysztak.pl
KONTAKT tel: 17 2777  111, kom 516-625-582


Ośrodek położony jest w odległości 300 m od drogi wojewódzkiej 988, Babica -Warzyce. Położenie Gminy Frysztak w centralnym miejscu, pomiędzy miastami  Polski południowo-wschodniej stwarza możliwości łatwego dojazdu i doskonałego wypoczynku jednocześnie.
MOŻLIWOŚCI I ATRAKCJE
Narciarstwo zjazdowe – kliknij tu 
Narciarstwo biegowe - kliknij tu   
Sala gimnastyczna - kliknij tu  
Boiska piłkarskie - kliknij tu   
Otwarta siłownia - kliknij tu  
Ciekawostki i współpraca - kliknij tu 
Gmina Frysztak - kliknij tu ZAKWATEROWANIE:
POKOJE: 2, 3 i 4  osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz WiFi
WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie 
DO DYSPOZYCJI NASZYCH GOŚCI ODDAJEMY:
PARKIETOWĄ SALĘ GIMNASTYCZNĄ 
SALĘ WYKŁADOWĄ Z RZUTNIKIEM
BOISKA PIŁKARSKIE
SIŁOWNIĘ ZEWNĘTRZNĄ
NA ŻYCZENIE:
ORGANIZACJA OGNISKA Z PIECZENIEM KIEŁBASEK
ORGANIZACJA KULIGU
ORGANIZACJA DYSKOTEKI
MOŻLIWOŚĆ ORGANIZACJI WYJAZDU NA NARTY

ZAPRASZAMY:
Osoby indywidualne, i zgrupowania sportowe, białe szkoły,  narciarzy, szkółki narciarskie, tancerzy chóry, sekcje sztuk walki, piłkarzy, siatkarzy, koszykarzy, harcerzy, firmy itp.


Wyciąg narciarskie - Gogołów Pod Dziedzicem

DANE TELEADRESOWE:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
ul. Sportowa 30
38-130 Frysztak
woj. podkarpackie
tel: 17 2777  111, kom 516-625-582
e-mail: rezerwacje@gosir.frysztak.pl

Współrzędne GPS:
X: 222058,43         Y: 688083,31
N: 490 50’10.75’    E: 210 36’ 59.29’

Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty i obiektów Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. 
Nasza oferta: 
www.gosir.frysztak.pl - kliknij tu  
www.noclegi.frysztak.pl - kliknij tu  
Fanpage na FB (noclegi) - kliknij tu  
Fanpage na FB (GOSiR) - kliknij tu
Fanpage na FB (szlak Kamienne Herby) - kliknij tu 
Fanpage na FB (Zespół Schronu Kolejowego) - kliknij tu  
ZAPRASZAMY
 Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

MIKOŁAJKI NA SPORTOWO - zapisy prowadzimy do 2 grudnia 2019 r. - zapraszamy


Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku zaprasza na sportowe spotkanie z Mikołajem.
W tym roku będzie to wyjątkowo niezwykłe spotkanie ponieważ prezenty dla dzieci zapewnia osobiście św. Mikołaj natomiast środki pozyskane z wpisowego  przekazane zostaną dla Wiktorii Hajnas - podopiecznej Fundacji Słoneczko.

Zapraszamy zatem wszystkie dzieci na spotkanie z Mikołajem, który odwiedzi nas  w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji już w niedzielę 08.12.2019 r. o godz. 13:00
POMOCNIKIEM MIKOŁAJA JEST DOLINA WISŁOKA - turystyka i rekreacja. 


W programie przewidziane są :
-zabawy integracyjne
- zabawy sportowe
- zajęcia plastyczne
-słodki poczęstunek
- spotkanie z Mikołajem
- prezenty dla wszystkich dzieci od św. Mikołaja!

Wpisowe  15 zł /os. - przekazane zostaną dla Wiktorii Hajnas - podopiecznej Fundacji Słoneczko.
Koordynatorem spotkania z Mikołajem jest Pani Bernadeta Ziarnik. 
Zapisy prowadzimy do 02.12.2019 r. w biurze GOSiR lub pod nr tel. 17 27 777 111. 


Zapraszamy
Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

FALP FRYSZTAK – druga kolejka za nami


W miniony weekend 24-25 listopada 2019 r. zespoły zrzeszone w FALP Frysztak rozegrały swoje drugie spotkania w ramach rywalizacji ligowej.
Mecze rozgrywane zarówno we Frysztaku jak i Gogołowie przysporzyły wiele emocji i pokazały siłę poszczególnych ekip. Pierwsze spotkania pozwalają na analizę umiejętności i przygotowania taktyki na dalszą część piłkarskiej rywalizacji. Każda runda zapowiada się coraz ciekawiej, a każdy punkt będzie coraz cenniejszy. 

Więcej informacji na stronie www.liga.frysztak.pl - kliknij tu 

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

SIATKARSKI TURNIEJ TRÓJEK ROZSTRZYGNIĘTY - dziękujemy za udział i gratulujemy wyników


W sobotę 23.11.2019 r.  w hali sportowej GOSiR Frysztak został rozegrany Siatkarski Turniej Trójek. Rozgrywki cieszyły się dużym zainteresowaniem - zgłosiło się aż 8 drużyn. Drużyny rywalizowały w dwóch grupach po cztery zespoły . Etap grupowy rozegrany został systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów a następnie do półfinału przechodziły po dwie drużyny z grupy, które także grały do dwóch wygranych setów.  

Rywalizacja odbywała się na wysokim i wyrównanym poziomie. Jak zawsze  w tego typu turniejach  można było zobaczyć  wiele ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian .
Oficjalne wyniki rozgrywek: 
I MIEJSCE :   
Mazur Jakub,
Mroczka Michał,
Moskal Kacper
II MIEJSCE : 
Błażejowski Dawid,
Kulpiński Wojtek,
Niebylecki Jakub
III MIEJSCE:
Ziobro Krystian,
Godek Patryk,
Lutak Kacper,
IV MIEJSCE :
Godek Mikołaj,
Feliks Jakub,
Król Łukasz

Trójki zajmujące miejsca od I do III otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy, które wręczył Menedżer sportu w GOSiR Frysztak Wojciech Arciszewski, równocześnie koordynator i sędzia turnieju.

Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za udział , zaangażowanie , sportową walkę i oczywiście zapraszamy na kolejne imprezy sportowo – rekreacyjne organizowane przez GOSiR Frysztak. 

Dyrektor GOSiR Frysztak 
Marek Armata