Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

WAKACJE Z GOSIR FRYSZTAK - zakończył się pierwszy turnus.


Zakończyła się pierwsza edycja "Wakacji z GOSiR-em". W pierwszym turnusie udział brało 20 dzieci z terenu Gminy Frysztak.  Dzieciaki uczestniczyły w grach i zabawach przygotowanych przez pracowników Ośrodka.  Zajęcia poświęcone były na integrację, wspólne malowanki,  zabawę na placu zabaw, korcie tenisowym oraz basenie kąpielowym. Dziewczynki dodatkowo uczyły się robić fryzury, a chłopcy uczestniczyli w treningach piłki nożnej.  
Przez cały  turnus w prowadzeniu zajęć pomagała nam doświadczona Wolontariuszka - Izabela Pająk oraz czynny trener piłki nożnej z uprawnieniami instruktorskimi Pan Mateusz Dyka. Zajęcia na korcie prowadził Instruktor Tenisa Ziemnego Pan Wojciech Arciszewski. Serdeczne podziękowania kierujemy Pani Iwonie Garncarskiej za wkład włożony w przygotowanie i prowadzenie zajęć.
Dziękujemy dzieciakom i ich rodzicom za wspólnie spędzone chwile w atmosferze radości i zabawy :-) 

W związku z zainteresowaniem dotyczącym utworzenia szkółki piłkarskiej GOSiR Frysztak zapraszam rodziców zainteresowanych zapisem dzieci do takiej szkółki. Chęć zapisu dziecka można zgłaszać codziennie od Pn do Pt w godz. od 8:00 do 15:00 w biurze GOSiR lub tel. 605-738-615. Proszę o niezobowiązujący kontakt w ww. sprawie w celu zweryfikowania potrzeby utworzenia szkółki piłkarskiej w Gminie Frysztak.  Z wyrazami szacunku. Marek Armata - Dyrektor GOSiR Frysztak.  W celu uściślenia dodam, że będzie to szkółka prowadzona przez GOSiR a nie "Strzelec' 
Frysztak. 
Anonimowe komentarze na temat kadry itp. nie będą publikowane  (pod tego typu komentarzami proszę się podpisać -  wtedy zostaną opublikowane). 

14 komentarze:

 1. super inicjatywa Moje gratulacje

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe te nasze dzieciaki.....widać że dobrze się bawią! Serdeczne podziękowania dla opiekunów i całej kadry GOSiR!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nareszcie coś dla dzieciaków na gosirze , zmiany na plus w każdym aspekcie . Widać zmiana dyrektora na młodego energicznie działającego człeka dała rezultaty. Gdyby jeszcze gminą zaczął rządzić ktoś inny!! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydaje mi się, że zmiany na GOSiR-ze i związane z nim zielone światło to jest również zasługa władz i wzajemnej dobrej współpracy. W dzisiejszym świecie trzeba szukać własnie dobrej współpracy i łagodzić wszelakie konflikty. Pozdrawiam G.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dodam do powyższego. Dajmy popracować i sprawdzimy za jakiś czas efekty, które już dzisiaj zaczyna być widać. A za te działalność związana z dzieciakami zasłużone brawo.

  OdpowiedzUsuń
 6. JEST SUPER !!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ważne, że dzieciaki mają co robić na wakacjach.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam potrzebę zrobienia większej ilości turnusów bo nie wszystkie dzieci mogą wziąć udział.

  OdpowiedzUsuń
 9. TO JEST TO CO POWINNO BYĆ JUŻ OD DAWNA. POZDROWIENIA DLA GOSIROWCÓW I OPIEKUNÓW DZIECI. PANOWIE OD PRAC REMONTOWYCH RÓWNIEŻ SIĘ STARAJĄ I DZIAŁAJĄ CAŁY CZAS WZOROWO !!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Proponuję aby GOSiR miał swoją drużynę piłkarską.

  OdpowiedzUsuń
 11. No nieźle, nieźle. Pomysł pierwsza liga.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jestem za tym aby GOSiR zorganizował drożynę przykładowo maluszków z klas I - III szkoły podstawowej. Myślę, że w końcu by była solidna drużyna.

  OdpowiedzUsuń
 13. Osobiście czekam na taką inicjatywę. Widać, że dzieciaki maja zagospodarowany odpowiednio czas, więc i drużyna piłkarska też będzie działać. Pozdrowienia dla prowadzącej turnus i dla menedżera :-).

  OdpowiedzUsuń
 14. Jak w GOSirze skończą się prace remontowe to będzie piękny obiekt. Mam nadzieje, że to nie jedno - sezonowa inicjatywa jeżeli chodzi o dzieciaki. Z tą piłką nożną jak widać na zdjęciach może być strzał w dziesiątkę. Panie Marku myślę, że gra jest warta świeczki.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM