Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

OFERTA GMINNEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI WE FRYSZTAKU


Tradycje Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku sięgają  1987 r. Wieloletnie doświadczenie pracowników, szeroka współpraca z partnerami oraz znajomość zapotrzebowania środowiska lokalnego pozwoliła wypracować metody działania dzięki, którym Ośrodek stał się wiodącym centrum na rynku sportowo-rekreacyjnym, turystycznym i wypoczynkowym.  
GOSiR Frysztak skupia wokół siebie grupę ekspertów z różnych dziedzin sportu i fachowców od prowadzenia zaplecza sportowego. 


W ofercie Ośrodka  znajdują się usługi z zakresu organizacji imprez sportowych, turystycznych, firmowych i rodzinnych. Grupom sportowym oraz osobom indywidualnym oferujemy możliwość wynajmu obiektów noclegowych, i rekreacyjnych z możliwością wypożyczenia sprzętu. 
Jesteśmy ekspertem w obszarze zarządzania sportem oraz obsługi wizerunkowej.
Doświadczony zespół, atrakcyjna lokalizacja i  kompleksowe wyposażenie sprzętowo-lokalowe pozwala na profesjonalne działanie  tworząc konkurencyjną ofertę dla najbardziej wymagających klientów.Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku dysponuje 4,5 hektarami ogrodzonej powierzchni rekreacyjno - sportowej położonej w okolicy podgórskiej nad rzeką Wisłok. Położenie w rejonie o wspaniałych walorach przyrodniczych, turystycznych i krajobrazowych  w bezpośredniej bliskości Czarnorzecko - Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego oraz unikalny mikroklimat stanowią atrakcyjne miejsce organizacji zgrupowań sportowo - szkoleniowych, kolonii, obozów, kursów, wycieczek, rajdów, narad, zielonych i białych szkół, spotkań biznesowych, konferencji firmowych oraz indywidualnego wypoczynku.


Położenie Ośrodka stwarza znakomite warunki do uprawiania narciarstwa biegowego i zjazdowego, nordic walking, biegów górskich i spływów kajakowych. Baza  stanowi doskonały punkt wypadowy do pobliskich atrakcyjnych miejscowości oraz do organizacji pieszych wędrówek i wypadów rowerowych.
OFERTA NOCLEGOWA: 
Dla klientów przygotowaliśmy oferty noclegów całorocznych i sezonowych w czterech standardach: 
I. BAZA GŁÓWNA – kliknij tu  
II. SPORTOWE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE - kliknij tu 
III. SEZONOWE, SAMODZIELNE MIESZKANIE – kliknij tu 
IV. POLE BIWAKOWE   - w przygotowaniu 
OBIEKTY I TERENY REKREACYJNE:
W skład bazy GOSiRu wchodzą bezpieczne tereny rekreacyjne  i nowoczesne obiekty sportowe z  atestowanym wyposażeniem. W skład  bazy rekreacyjnej wchodzą:
Otwarte Baseny Kąpielowe, trzy boiska piłkarskie, boisko do siatkówki plażowej, kort tenisowy, asfaltowe boisko uniwersalne, drewniana altana z miejscem na ognisko, zadaszona scena estradowa. Goście Ośrodka mają do dyspozycji parking, który może pomieścić autokary i samochody osobowe.
Gospodarze Ośrodka  pomyśleli także o najmłodszych klientach i przygotowali  do dyspozycji rodziców ze swoimi pociechami  bezpieczny plac zabaw na, którym znajdują się huśtawki, drabinki, karuzele i zjeżdżalnie.ORGANIZACJA IMPREZ SPORTOWO – REKREACYJNYCH I TURYSTYCZNYCH
Atutem Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku jest profesjonalne przygotowywanie i prowadzenie imprez rekreacyjno-sportowych, kulturalnych, rozrywkowych, pikników rodzinnych, zabaw ogrodowych i spotkań firmowych. Wymienione imprezy mogą mieć charakter plenerowy  lub stacjonarny.
Miłośnicy podróży i wędrówek mogą skorzystać z szerokiej oferty turystycznej. Organizujemy wycieczki lokalne i krajowe oraz eskapady zagraniczne.
Specjalizujemy się w wycieczkach autokarowych, pieszych i rowerowych.

Zapraszamy grupy zorganizowane oraz osoby indywidualne do korzystania  z naszej oferty. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę.

* * * * *Kontakt:  
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
ul. Sportowa 30, 38-130 Frysztak
tel./ fax (17) 2777 111, (17) 2777 900
kom. 503-300-552
e-mail: osrodek@gosir.frysztak.pl 
------------------------------

ZAPRASZAMY:
Dyrektor GOSiR Frysztak
mgr Marek Armata