Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

BOISKA PIŁKARSKIE GOSIR FRYSZTAK - MIEJSCE NA MECZ, SPARING, TRENING LUB ZGRUPOWANIE - ZAPRASZAMY

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku dysponuje trzema profesjonalnymi płytami piłkarskimi. Nasze obiekty to doskonałe miejsce dla obozów i zgrupowań sportowych oraz szkółek piłkarskich.
Baza GOSiRu pozwala na rozegranie meczy ligowych i towarzyskich oraz sparingów i turniejów firmowych. 
Wyposażenie boisk posiada niezbędne atesty, licencje i certyfikaty. Obiekty są ogrodzone i monitorowane. 


* * * * *
BOISKO PIERWSZE:


Płyta główna o wymiarach 99 m x 65 m.  wyposażona jest w nowoczesne wiaty stadionowe dla zawodników rezerwowych, trybunę pozwalającą pomieścić ponad 100 osób, bramki aluminiowe oraz profesjonalne oświetlenie, które umożliwia prowadzenie treningów i meczy nawet nocą.
Boisko posiada aktualną licencję PZPN.
Z płyty korzystają kluby piłkarskie do rozgrywania meczy ligowych oraz obozy sportowe do prowadzenia treningów.


Do wyposażenia boisk należy także zaplecze szatniowe z łazienkami i natryskami. W dni deszczowe można skorzystać z sali gimnastycznej.
FILM - PŁYTA GŁÓWNA


* * * * *
BOISKO DRUGIE:
Płyta treningowa o wymiarach 90 m x 60 m jest także doskonałym rozwiązaniem do prowadzenia treningów i meczy ligowych. Boisko tak jak płyta pierwsza posiada aktualną weryfikację wydaną przez okręgowy PZPN.  
Płyta wykorzystywana jest miedzy innymi do rozgrywania meczy szkolnych, towarzyskich oraz turniejów gminnych. Z boiska treningowego korzystają także obozy sportowe przebywające na zgrupowaniach w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji.* * * * *
BOISKO TRZECIE:
Płyta treningowa o wymiarach 30 m x 60 m - to doskonałe miejsce do przeprowadzenia treningów technicznych, sparingów oraz meczy towarzyskich. Z boiska korzystają klasy sportowe, piłkarze klubowi oraz mieszkańcy z terenu gminy Frysztak. Boisko posiada oświetlenie oraz nowoczesne przenośne bramki aluminiowe o wymiarach 2 m x 5 m.  Płyta znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie  pierwszego boiska dając możliwość przeprowadzenia rozgrzewki zawodników rezerwowych w trakcie trwania meczy ligowych.  

Opracowanie:
Marek Armata
 
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM