Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

Baseny odkryte GOSiR Frysztak

OTWARTE BASENY KĄPIELOWE GOSIR FRYSZTAK
ZAPRASZAJĄ NA WYPOCZYNEK
* * * * * * *
CZYNNE CODZIENNIE W OKRESIE WAKACYJNYM W GODZ. OD 9:00 DO 19:00


Basen kąpielowy GOSiR Frysztak to teren o powierzchni ponad 6500 m 2.  Ogrodzony teren kryje w sobie koronę basenów z trzema nieckami basenowymi i  atrakcjami wodnymi, tereny zielone do plażowania, obiekty sportowe, plac zabaw oraz bar wraz z ogródkiem piwno-grillowym. Dzięki 19-sto letniemu doświadczeniu gwarantujemy komfort i najwyższej jakości usługi. Nasz obiekt jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Na terenie basenu można znaleźć miejsce do opalania, aktywnego wypoczynku lub leniuchowania  w kojącym cieniu drzew. Na całym terenie kąpieliska można skorzystać z bezprzewodowej sieci internetowej - Wi-Fi. 
Nad bezpieczeństwem osób kąpiących czuwają doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni ratownicy.  

KAMERA ON-LINE - kliknij tu 

Do dyspozycji Państwa przygotowaliśmy:
- Basen sportowy tylko dla umiejących pływać -o wymiarach 25 m x 20 m oraz głębokości od 1,80 m do 2,20 m.
- Basen rekreacyjny o wymiarach 12,5 m x 20 m oraz głębokości 1,20 m.
- Brodzik dla dzieci z atrakcjami wodnymi. 

- Dysponujemy jedną z najdłuższych zjeżdżalni na Podkarpaciu  - ślimak o wysokości 6 m i długości 62,3 m z dostępem sterowanym za pomocą sygnalizacji świetlnej. 
--------------------------------------------------------------------
W celu zachowania czystości korzystamy z najnowocześniejszych i bezpiecznych dla zdrowia środków służących do uzdatniania wody oraz prowadzenia dezynfekcji w sanitariatach, szatniach i przebieralniach. Obsługa basenu dba o to aby na całym obiekcie było czysto i schludnie. 
W celu zapewnienia ochrony przed kradzieżami zamontowaliśmy system monitoringu wizyjnego, na który składa się 9 kamer wraz z rejestratorem. 

Zadbaliśmy także o to aby każdy przed wyjazdem na basen mógł sprawdzić pogodę we Frysztaku wchodząc na kamerę on-line, dostępną w  trakcie sezonu na stronie www.gosir.frysztak.pl 
Kierownictwo obiektu gwarantuje, iż monitoring prowadzony jest w sposób nienaruszający  dóbr osobistych oraz godności użytkowników. 

Na terenie obiektów znajduje się bar Dolinowy Gościniec w którym można zakupić smaczne potrawy, napoje, słodycze oraz lody. 

Przygotowany jest także ogródek grillowo- piwny z eleganckimi parasolami ławkami i stolikami, w którym będzie można zakupić kufelek zimnego piwa oraz dania z grilla.  Piwo będą mogły zakupić osoby od 18-stego roku życia za okazaniem dowodu osobistego, zachowany zostanie zakaz sprzedawania alkoholu osobom nietrzeźwym.  Dla bezpieczeństwa piwo sprzedawane będzie tylko w plastikowych kubkach i będzie można spożywać je tylko w ogródku,  nie będzie można go także wynosić poza teren basenu kąpielowego. 
Basen Kąpielowy GOSiR Frysztak to nie tylko niecki basenowe, atrakcje wodne i bary. Klienci lubiący aktywnie spędzić czas nie koniecznie w wodzie będą mieli możliwość skorzystania 
z  profesjonalnego boiska do siatkówki plażowej, 

Do dyspozycji gości basenowych udostępniony także zostanie kort tenisowy  i uniwersalne boisko do gry w ringo, badmintona. 

Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych klientach. Specjalnie dla naszych miluśińskich zamontowane zostaną huśtawki oraz domek ze zjeżdżalnią. 
(zdjęcie zabawek wkrótce)
Dla Pań i Panów chcących spalić zbędne kalorie w wyznaczonych dniach i godzinach prowadzony będzie AquaAerobik. 
W trakcie sezonu organizowane będą także rożnego rodzaju imprezy sportowo-rekreacyjne i konkursy. Zaprosimy także Państwa do udziału w nocnym pływaniu. 

Dla wszytskich zmotoryzowanych przygotowany został duży parking pozwalający zmieścić samochody osobowe oraz autokary.  

Basen GOSiR Frysztak daje gwarancję najwyższej jakości, bezpieczeństwa i komfortu. 
ZAPRASZAMY :-)


Zapraszamy także firmy i osoby fizyczne do reklamowania się na naszych obiektach - więcej informacji na temat reklamy w GOSiR Frysztak - kliknij