Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

TURYSTYKA GMINY FRYSZTAK - NIEZWYKŁA NADZWYCZAJNOŚĆ ZWYCZAJNYCH MIEJSC - ZAREZERWUJ POBYT

Gmina Frysztak to niezwykła nadzwyczajność zwyczajnych miejsc. Frysztak spogląda z góry na swoje miejscowości i zadziera głowę na otaczające go  pogórza. Przejeżdżających  gości zawsze witają  otwarte ramiona „Bramy Frysztackiej”, a żegna wesoło szumiący nurt Wisłoka, szepcząc -wróć! 
Czternaście miejscowości skrywa w sobie wiele tajemnic i niezbadanych dotąd historii. Nie brak tu zagadkowych opowieści i legend czekających na swoich odkrywców.
Każdy dzień jest inny  i inną ma moc, każdy dzień wita wschodzące słońce , a noc żegna zachodzący  księżyc. 
Są tu miejsca, które można odkrywać tysiąckroć na nowo i za każdym razem inaczej.
Gmina Frysztak to jej mieszkańcy i wyjątkowe osobowości - to ludzie realizujący swoje pasje i marzenia. I mimo, że nie wszystkich można spotkać na ścieżkach codzienności, to ich duch jest wciąż obecny i przenika każdy dzień, tworząc niepowtarzalną historię...

  * * * * *
ZAREZERWUJ NOCLEG
ZATRZYMAJ SIĘ... ODPOCZNIJ...
tel.17 2777 111
e-mail: rezerwacje@gosir.frysztak.pl
* * * * *
Gmina Frysztak jest miejscem wyjątkowym o czym świadczą opisy turystów z pobytu w naszym regionie i liczne publikacje związane z turystyką Podkarpacia.


***
Na stronie epodkarpacie.com  można przeczytać:
cytat.
Frysztak jest akcentem niezwykłym, budzącym podziw przybysza. Miejscowość ta ma nie tylko bogate, burzliwe dzieje, ale i obecnie może zaimponować prężnością, schludnością i obiecującymi perspektywami rozwoju. 
***

GMINA FRYSZTAK:

Gmina Frysztak położona jest nad jednym z najbardziej malowniczych przełomów Wisłoka, zwanym Bramą Frysztacką w południowo-zachodniej części województwa podkarpackiego, w Powiecie Strzyżowskim, w paśmie Pogórza Strzyżowsko-Dynowskiego. Frysztak leży nad rzeką Wisłok, pomiędzy miastami Jasłem i Strzyżowem. Jest to najdalej na zachód wysunięta gmina Powiatu Strzyżowskiego. Położona jest u zbiegu dróg łączących Jasło, Krosno oraz Strzyżów. Gminami, które z nią graniczą są Kołaczyce, Wojaszówka, Wielopole Skrzyńskie, Brzostek, Wiśniowa i Jasło.
Oficjalna strona Frysztaka - kliknij tu 


* * * * *
ZAREZERWUJ NOCLEG
ZATRZYMAJ SIĘ... ODPOCZNIJ...
tel.17 2777 111
e-mail: rezerwacje@gosir.frysztak.pl

* * * * *

Opracowanie
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM