Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

ROZGRYWKI FUTSALU Z OKAZJI 23 FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - FILM WKRÓTCE


Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji włączył się w organizację 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach frysztackich obchodów w dniu 11.01.2015 r. współorganizowaliśmy „Dobroczynny Samorządowy Turniej Futsalu”. W tych wyjątkowych rozgrywkach udział wzięło cztery reprezentacje, które walczyły o podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.

Rozgrywkom przyświecała przede wszystkim idea ogólnopolskiej akcji, ale nie zabrakło także sportowych emocji i prawdziwej piłkarskiej walki. 
Zawodnicy zaprezentowali wręcz telewizyjne triki, a indywidualne umiejętności takie jak  drybling, zwody, zaskakujące podania i niespodziewane strzały na bramkę potwierdzały zaangażowanie w grę. Byliśmy świadkami efektownych goli oraz precyzyjnie przeprowadzonych akcji. Podczas rozgrywek panowała świetna atmosfera i dobre nastroje, które uczestnicy poprzez udział w rozgrywkach przekazali potrzebującym dzieciakom i seniorom. 
23 frysztacki Finał WOŚP objęty został Patronatem Honorowym Przez Wójta Gminy Pana Jana Ziarnika.  

Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie w składzie
Mateusz Dyka - "Strzelec" Frysztak
Kamil Płonka - "Strzelec" Frysztak
sędzia techniczny: Wojciech Arciszewski

Oficjalne wyniki:
miejsce I:
REPREZENTACJA NAUCZYCIELI SZKÓŁ MASOWYCH WRAZ Z NAUCZYCIELAMI SOSW FRYSZTAK,
miejsce II:
REPREZENTACJA JEDNOSTEK OSP ZRZESZONYCH W KRAJOWYM SYSTEMIE RATOWNICZO-GAŚNICZYM,
miejsce III:
REPREZENTACJA URZĘDU GMINY WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI,
miejsce IV:
REPREZENTACJA RADNYCH RADY GMINY FRYSZTAK WRAZ Z PRZYJACIÓŁMI.Serdecznie dziękujemy uczestnikom turnieju za wspólną, sportową zabawę.   Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy włączyć się do akcji organizowanej przez frysztacki Sztab WOŚP 2015 którym kierowała Pani Agnieszka Buba i podjąć współpracę ze Stowarzyszeniem Promocji i Rozwoju - "Ziemia Frysztacka" wraz z Prezes Panią Magdaleną Stefanik, Gminą Frysztak na czele z Wójtem Panem Janem Ziarnikiem , Gminną Biblioteką Publiczną wraz z Dyrektor Panią Jolantą Zarszyńską, GOKiem z Dyrektor Joanną Czekajowską i pracownikami, Stowarzyszeniem Lazarus oraz Restauracją Floriańska.
Podziękowania kierujemy także do Dyrektora SP Nr 1 we Frysztaku za udostępnienie sali gimnastycznej.
Patron Medialny: www.frysztak24.plWięcej zdjęć oraz film wkrótce !!!
Dyrektor GOSIR Frysztak
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM