Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

WKRÓTCE ROZPOCZYNAMY SEZON KĄPIELOWY 2012 - ZMIANY NA BASENIE KĄPIELOWYM GOSIR FRYSZTAK


RUSZAMY -   30.06.2012 godz. 9:00 
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku dla klientów basenu kąpielowego w sezonie 2012 przygotował nowe atrakcje. Goście w tym sezonie będą mieli do dyspozycji profesjonalne boisko do siatkówki plażowej, uniwersalne boisko trawiaste do siatkówki, ringo itp. Będzie istniała również możliwość skorzystania z kortu tenisowego. Dodatkowo został poszerzony teren do leżakowania
w stronę boiska piłkarskiego o 5m.  Nowością będzie również Internet bezprzewodowy  WIFI  na terenie kąpieliska. (hasło będzie systematycznie zmieniane i udostępniane za okazaniem dokumentu tożsamości)
Jak w zeszłym roku goście będą mieli do dyspozycji zjeżdżalnię - ślimak o wysokości 6m i długości 62,3m z dostępem sterowanym za pomocą sygnalizacji świetlnej (zjeżdżalnia w cenie biletu).
 Klienci basenu jak co roku  będą mieli możliwość kupienia ciepłych posiłków oraz zimnych napoi chłodzących w barze „Kropelka” funkcjonującym od początku działalności basenu.
Gminny Ośrodek sportu i rekreacji we Frysztaku zadbał w tym sezonie również o bezpieczeństwo. Od tego sezonu obiekt basenu będzie monitorowany.
Monitoring ma na celu zapobieganie kradzieży mienia, oraz agresywnego zachowania na terenie basenu kąpielowego, kortu tenisowego i boiska siatkówki plażowej.
Na terenie kąpieliska zostały zainstalowane kamery bardzo wysokiej jakości. Ponadto po zamknięciu kąpieliska uruchamiana będzie dodatkowa kamera, której zadaniem będzie monitorowanie terenu po zmroku w celu  zapobiegania nielegalnym wejściom w godzinach nocnych.
Jena z kamer będzie nadawała obraz online, który będzie można obejrzeć na naszej stronie internetowej www.gosir.frysztak.pl
ZAPRASZAMY !!!!
---------------------------------------------------------------------
UWAGA:
W związku ze stwierdzonymi włamaniami na teren Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Dyrektor GOSiR Frysztak  informuje, że zgodnie z obowiązującym Regulaminem istnieje bezwzględny zakaz przebywania na obiektach GOSiR  Frysztak po godz. 22:00, a na basenie kąpielowym po 19:00
Stwierdzone włamania dotyczą bezprawnego wejścia na kort tenisowy, boisko plażowe, basen kąpielowy, boisko piłkarskie i plac zabaw.
Informuję że:
Niezastosowanie się do zakazu rozpatrywane będzie w drodze postępowania karnego z (Art. 193 Kk).
Art. 193 K.K.: Kto wdziera się do cudzego domu, mieszkania, lokalu, pomieszczenia albo ogrodzonego terenu albo wbrew żądaniu osoby uprawnionej miejsca takiego nie opuszcza, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności, albo pozbawienia wolności do roku.
Informuję również, że materiał z rejestratora kamer wykorzystywany będzie do identyfikacji osób bezprawnie wdzierających się na obiekty GOSiR Frysztak .  


Przypominamy że Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku czynny jest od 8:00 do 22:00 natomiast od 22:00 obowiązuje cisza nocna i zakaz wstępu na wszystkie ogrodzone obiekty Ośrodka. 

22 komentarze:

 1. Dawniej przynajmniej można sobie było posiedzieć( czasem pobiegać) na stadionie po gorącym upalnym dniu ,i nie pamiętam żeby ktoś coś kradł , a wejście na boisko piłkarskie czy na plac zabaw nazywać włamaniem to już w ogóle śmiech na sali. No cóż świat się zmienia .

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobrze tam najczesciej siedzieli menele ktorzy pili alkochol i niszczyli wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 3. mysle ze do godz 22 to mozna zabiegac sie na smierc czlowieku. Dodatkowo propponuje aby plac zabaw byl szczegolnie zabezpieczony bo od tego zalezy bezpieczenstwo dzieci. On nie sluzy do picia wodki. Wreszcie ktos sie tym zajal

  OdpowiedzUsuń
 4. Jacy menele, jakie niszczenie, człowiek ile ty masz lat ? 15 czy 50 że nie wiesz o czym mówie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dyrektor ma bardzo dobre pomysły, a kamery na basenie są bardzo potrzebne! Brawo dla Dyrektora, że idzie z duchem czasu, wi-fi na basenie też jest świetnym pomysłem........

  OdpowiedzUsuń
 6. Frysztak posiada obobiekt 21 wieku i nie mozna go zostawic tak samopas bardzo dobrze, ze dyrektor patrzy szeroko na sprawe. Dodam jeszcze ze przeciez na calym swiecie po 22 nikt sie nie placze w takich jednostkach jak gosir. Ciekawe kto tam po 22 biegal po stadionie. No chyba ze biegl po nastepna flaszke.

  OdpowiedzUsuń
 7. Uważam, ze frysztaczanie mają szczęście, ze wojt gminy poszedł z duchem czasu i zainwestował w to co ważne dla naszych dzieci i gminy w rozwój i wychowanie oraz promocję. Nie jestem mieszkańcem gminy frysztak ale z zazdrością patrzę na odważne reformy. Patrzę na stronę internetową GOSiR i stwierdzam, ze sport amatorski iwe frysztaku jest na poziomie wielkich miast a nie malutkiej gminki . Kiedyś to wszystko państwo docenicie. Gratuluję

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgadzam sie, że obiekt musi być pod kontrolą. Przecież to teraz nasza wizytowka. Trzeba się tylko pozbyć nocnych wloczegow i tych którzy psują wizerunek. Idźcie do knajpy i nie straszcie dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 9. O 22:00 trzeba wytrzec mleko spod nosa i do spania a ni do biegania. On będzie biegał. Ludzie cywilizacja w naszej gminie już dotarła tylko musicie to zrozumieć. Ważne że dyrektor wprowadził i określił zasady. Życzę wytrwałości i konsekwencji.

  OdpowiedzUsuń
 10. "Zgadzam sie, że obiekt musi być pod kontrolą. Przecież to teraz nasza wizytowka. Trzeba się tylko pozbyć nocnych wloczegow i tych którzy psują wizerunek. Idźcie do knajpy i nie straszcie dzieci"

  -jakie straszenie dzieci? przecież dzieci po 22 powinny być już w domu panie rodzicu
  -parę kamerek znając polskie instytucje z najniższej pulki nic nie zmieni zwłaszcza w nocy
  -frysztacka policja... ona ma złapać tych co się "włamią" pierwsze musiał by ich ktoś nauczyć wysiadać z samochodu

  Drodzy mieszkańcy mimo iż kierownictwo GOSiR stara się jak może to i tak was zaskoczę nic się nie zmieni. Pozdrawiam. przedstawiciel młodego pokolenia który jeszcze nie zatracił instynktu miedzy rzeczami do zrobienia a obiecankami

  OdpowiedzUsuń
 11. Z tego co wiem od dyrektora będą to jedne z najlepszych kamer zwłaszcza do monitoringu nocnego. Wiem ze to duża inwestycja. I widziałem ze monitoring jest montowany.

  OdpowiedzUsuń
 12. Podobno w przyszłym tygodniu na stronie GOSiR będzie można patrzeć na jedną kamerke online . Fajnie

  OdpowiedzUsuń
 13. Młody wydaje mi się że się zdziwisz. Wiem, że kamery do nocnego monitoringu kupowane są po 2500 zł za sztukę a do tego wypasiony rejestrator.

  OdpowiedzUsuń
 14. Młody jak zostałem najprawdopodobniej nazwany może i jestem młody ale troszkę się na tym znam i nie mam możliwości aby kamery zwalczyły nocne spotkania na stadionie (żeby stadion był "bezpieczny" inwestycja musiała by kosztować myślę że ponad 130 tyś zł a wątpię że gmina zaciągnęła kolejny kredyt na kamery chyba że to jakiś projekt UE ale z tego co wiem to chyba jest potrzebny i tak wkład własny

  OdpowiedzUsuń
 15. Oj chlopcze za 130 tys to byłby ochroniarz przez 10 lat a o kamerach to ty nie masz pojęcia kamerą już za 500 zł w nocy nagrywa na czarno biało ale wyraźnrie i erozpoznać może każdego. Monitoring za 10000 zł rozwiązuje problem reszte to odpowiedzialność wiejskich niewychowanych gowniarzy . Bo tylko we wsi nie rozumieją że w miejscach użyteczności nie przebywa się po 22

  OdpowiedzUsuń
 16. Po skończonym remoncie i tak bedzie pracownik całą noc plus kamery myślę że to rozwiąże wasze wiejskie kłótnie.

  OdpowiedzUsuń
 17. kamera na stronie bedzie taka, ktora pokazuje basen czy kamera taka gdzies na terenie gosiru na korcie czy gdzies? Wiem, ze osrodki ktore maja basen pokazuja caly obszar basenu, wiec to by byl dobry krok w celu przyciagniecia nowych klientow, bo moze go zobaczyc praktycznie kazdy jesli bedzie taka kamera na stronie.

  OdpowiedzUsuń
 18. witam myślę że za 10 000 nie da się zrobić kamerek na takiej powierzchni tz. da się ale kamerka co 100m w nocy jak naprawdę mają kosztować 2,500 ?? nie jest się wstanie zauważyć nawet cienia, zdecydowanie lepszą alternatywą jest ochroniarz może nawet 2

  OdpowiedzUsuń
 19. Z tego co wiem GOSiR jest oświetlony nocą wystarczy że ktos nieopatrznie przejdzie bliżej jakiejś kamery i zalatwione.

  OdpowiedzUsuń
 20. Wydaje mi się że tu chodzi o monitorowanie tylko newralgicznych punktów pozostałej części nie ma sensu. A ty chlopie chcesz monitorować każdy metr kwadratowy za 130 tys ale znawca z ciebie. Wystarczy że kamery będą tam gdzie normalnie można się schować. Reszta zależy od kultury i wychowania tak jak ktos powyżej już pisał Wieśniaków.

  OdpowiedzUsuń
 21. Kamera online na basenie rewelacja, 1 liga. Super promocja kąpieliska, strony WWW i GOSiRu

  OdpowiedzUsuń
 22. Brawo dla dyrektora ośrodka GOSiR Frysztak - głowa pełna pomysłów, wsparcie Wójta i lokalnych władz, inwestycja w sport i rekreację oraz dbałość o wizerunek zbudowanego ośrodka - cóż chcieć więcej. Brawo Panie Marku, tak trzymać !!! :-)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM