Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

AQUA AEROBIC – GRATIS / WIECZORNE PŁYWANIE /”DNI ZIEMI FRYSZTACKIEJ 2012” - CO PRZYGOTOWAŁ GOSIR FRYSZTAK

Szanowni Państwo. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji z okazji obchodów „Dni Ziemi Frysztackiej” przygotował dla Państwa na swoich obiektach specjalne atrakcje, na które już dziś zapraszamy !!!.
----------------------------------
Piątek: 06.07.2012r.)
Godz. 19:45 – 21:45 Wieczorne pływanie. Ceny według cennika po godz. 17:00
- dorośli 4 zł
- młodzież szkolna 3 zł
- dzieci do lat siedmiu 1 zł (wyłącznie pod opieką osób dorosłych)
Uwaga: Bilety zakupione w ramach całodniowego pobytu w godz. od 9:00 do 19:00 nie będą respektowane. (osoby nietrzeźwe nie będą wpuszczane).
-------------------------------------------------------------
Sobota 07.07.2012r.
godz. 8:30 – 9:30 Aqua aerobic – darmowe zajęcia oraz bezpłatny wstęp na basen w czasie prowadzenia zajęć. (prowadząca Ewa A.). Zajęcia prowadzone będą w ramach projektu "Lato z GOSiR-em".
godz. 10:00 Finały turnieju tenisa ziemnego o Puchar Wójta Gminy Frysztak
godz. 15:00 Towarzyski mecz piłki nożnej Sędziowie Piłkarscy Powiatu Strzyżowskiego kontra Pracownicy Samorządowi Gminy Frysztak 
godz. 17:00 Pokazowy trening nowopowstałej sekcji rugby – stadion GOSiR, w tym samym czasie na Rynku we Frysztaku odbędą się zabawy na sportowo dla dzieci.
-------------------------------------------------------------
Niedziela 08.07.2012r
 godz. 8:30 – 9:30 Aqua aerobic – darmowe zajęcia oraz bezpłatny wstęp na basen w czasie prowadzenia zajęć. (prowadząca Ewa A.). Zajęcia prowadzone będą w ramach projektu "Lato z GOSiR-em)
godz. 10:00 Wyścig ze zjeżdżalni  - (do zdobycia medale ) zapisy od 9:00 do 9:45
-------------------------------------------------------------
Aqua aerobic to zajęcia fitness odbywające się w wodzie. Z jednej strony dzięki oporowi wody mięśnie zmuszane są do większego wysiłku niż w trakcie tradycyjnych zajęć, z drugiej strony zwiększona wyporność zwiększa bezpieczeństwo ćwiczących przez odciążenie stawów. Ćwiczenia, przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek odbywają się w płytkiej wodzie oraz z wykorzystaniem specjalnych przyrządów pomocniczych, dzięki czemu nie jest wymagana dobra umiejętność pływania. 
-----------------------------------------------------------
Serdecznie dziękujemy  Ochotniczej Straży Pożarnej - jednostce z Twierdzy za nawodnienie głównej płyty boiska piłkarskiego. Jednostka pracowała w godz. od 16:00 do 19:30 
Ze względu na dużą ilość pytań dotyczących nawadniania boiska informujemy zwłaszcza tych niezadowolonych, że przed południem przeprowadzony był tylko krótki test wózka samojezdnego do nawadniania.  Natomiast  nawadnianie właściwe prowadzone jest codziennie w godzinach popołudniowych lub wieczornych. 
BARDZO PROSIMY  KOMENTARZE ZAMIESZCZAĆ NA TEMAT DANEGO POSTA - SKARGI I WNIOSKI PRZYJMUJE DYREKTOR GOSIR FRYSZTAK OD PN DO PT W GODZ. OD 8:00 DO 15:00 

16 komentarze:

 1. Nawadniać boisko 0 12.00 to tylko we Frysztaku BRAWO

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Dyrektorze........zwolnij tempa! :-) Gratulacje i podziękowania za wkład jaki Pan włożył w organizację życia sportowego w Naszej Gminie! DZIĘKUJEMY!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. WYŚCIG ZJEŻDŻALNIOWY HURRAYYYY :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Pracownicy Gosiru nawadniali boisko o godzinie 12.00 BRAWO- Boisko sportowe nawadniamy Rano lub Wieczorem .Początek lata a z nawadnianiem są te same problemy co roku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przy takiej temperaturze nawadniamy CODZIENNIE rano lub wieczorem powodzenia Panie Marku.

  OdpowiedzUsuń
 6. RANO I WIECZOREM A NIE POPOŁUDNIU Proszę trochę poczytać w internecie powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wiem co to za dureń pisze o tej wodzie i nawadnianiu ale zejdź człowieczku bo psujesz atmosferę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Chłopie nawadniaj sobie we własnym ogródku i nie przeszkadzaj. Bo wstyd dla naszej gminy, że mieszkańców interesują tylko bzdurne rzeczy i szukają problemu. Chłopie nie pisz już więcej i najlepiej nigdy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie wiem co to za Błazen Pisze ale to jakaś wiocha.

  OdpowiedzUsuń
 10. Chyba gość ma hydro kompleksy !!!! Faktycznie nie pisz już nic bo wszyscy musimy się za ciebie wstydzić.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wreszcie coś fajnego zaczęło się dziać we Frysztaku. Zastanawiam się tylko jak pozbyć się takich matołków jak ten od nawadniania wody. Czep się siebie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Widać, że to wiochmen jakiś.

  OdpowiedzUsuń
 13. Wieczorne Wejście Super Sprawa :-) będę na 100% Myślę, że ten od nawadniania również będzie zadowolony, że to pływanie odbywać się będzie wieczorem a nie popołudniu czyli książkowo.

  OdpowiedzUsuń
 14. Przezwijmy tego anonima co się tak czepia: Frysztacki Nawadniacz sa podpalacze, złodzieje a Frysztak ma własnego nawadniacza.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja nie będę wody lał. Natomiast chciałem napisać, że bardzo się cieszę z tego powodu, że z okazji Obchodów jest dużo imprez sportowych i tu prawdziwe BRAWO.

  OdpowiedzUsuń
 16. A jednak można BRAWO

  OdpowiedzUsuń

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM