Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

NOWY ROK ROZPOCZNIEMY OD UDOSTĘPNIENIA NOWOCZESNEJ STRONY USŁUG HOTELARSKICH - www.noclegi.frysztak.pl

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz chcąc sprostać wymaganiom rynku usług hotelarskich i turystycznych Ośrodek Sportu przygotowuje się do uruchomienia nowego portalu bazy noclegowej. Na dzień dzisiejszy stworzono nowoczesny szablon, który od 1 stycznia 2016 r. będzie wizytówką bazy szkoleniowo-wypoczynkowej GOSiRu.
 * * * * *
Wraz z nowym rokiem oferta hotelarska zostanie oddzielona od obecnie funkcjonującej strony Ośrodka. Dzięki temu będziemy mogli dotrzeć do szerszej liczby odbiorców oraz oddzielić promocję działalności sportowo-rekreacyjnej od działań komercyjnych.
 * * * * *
Złożyliśmy już wniosek o udostępnienie subdomeny "noclegi" w domenie "frysztak.pl" oraz systematycznie przygotowujemy opisy, pakiety usług i zdjęcia bazy.
  * * * * *
Tworząc stronę zawracamy uwagę na to aby zapewniała skuteczne pozycjonowanie oraz dobrze współpracowała z wyszukiwarkami. Ważnym elementem jest prosty interfejs i nowoczesny design, który ma spowodować aby strona była przejrzysta merytorycznie i atrakcyjna wizualnie.
 * * * * *
Do tworzenia portalu wykorzystujemy  technologię  Responsive Web Design aby strona dobrze funkcjonowała w wersji desktopowej  i mobilnej. Strona  będzie się szybko wczytywać oraz  automatycznie dopasowywać do smartfonów, tabletów i innych urządzeń stacjonarnych i mobilnych.


Na stronie oprócz najważniejszych informacji o naszych usługach i obiektach znajdować się będą informacje o atrakcjach gminy Frysztak. Ważnym i nowoczesnym ułatwieniem będzie możliwość zarezerwowania noclegu lub sali konferencyjnej poprzez internet z dowolnego miejsca na świecie. Do prowadzenia rezerwacji oraz meldowania gości używać będziemy modułu oprogramowania KwHotel Pro firmy KajWare.
Strona będzie dostępna od 1 styczna 2016 r.  pod adresem www.noclegi.frysztak.pl 
ZAPRASZAMY 

Opracowanie
Marek Armata

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM