Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

V KONGRES INNOWACYJNEGO MARKETINGU W SAMORZĄDACH


W ostatnich 26 - 27 listopada 2015 roku odbyło się spotkanie, którego celem była wymiana doświadczeń i opinii praktyków biznesu i samorządowców, którzy codziennie zajmują się planowaniem i wdrażaniem rozwiązań komunikacyjnych i marketingowych w samorządach. 
Kongres jest w szczególności skierowany do przedstawicieli samorządów, administracji, agencji, jak i instytucji okołobiznesowych. Jego motywem przewodnim są strategie, które powinny stanowić fundament długofalowego działania, jakim jest kreowanie wizerunku miasta i regionu.
V Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach, którego ideą była dyskusja i wymiana wiedzy w zakresie nowych rozwiązań promocyjnych w samorządach. Podczas dwudniowego Kongresu dyskutowano o trendach, narzędziach, ale przede wszystkim o strategii i jej wdrażaniu.
Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach jest wydarzeniem cyklicznym, cieszącym się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem wśród samorządowców. Tematyka tegorocznego spotkania związana była z tworzeniem i wdrażaniem strategii. Działania w tym zakresie powinny być przemyślane i spójne, nie ma tutaj bowiem miejsca na przypadkowe ruchy, a brak wiedzy i popełnione błędy mają wpływ na ograniczoną skalę sukcesu bądź porażkę. Sama strategia nie musi być długa, co bardzo mocno podkreślali prelegenci podczas swoich wystąpień. Liczy się pomysł, big idea, czy zastosowanie innowacyjnych narzędzi.
Więcej informacji na stronie www.podkarpackie.org.pl - kliknij tu   
Art i zdjęcia pobrano ze stron: www.wiadomości.onet.pl, www.podkarpackie.org.pl 

Polecam wszystkim udział w tego typu inicjatywach. Dla mnie było to spotkanie, które pokazało jak ważnym dla rozwoju samorządów jest prowadzenie działań marketingowych. Prezentacje doradców biznesowych były nie tylko ciekawe ale pokazały, że nasz region jest rozwojowy i warto w niego inwestować. 

 Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM