Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

NAWET MIKOŁAJ CI TO POWIE, ŻE SPORT TO ZDROWIE ...

W dniu 05.12.2015 r. na sali gimnastycznej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku odbyły się "Mikołajki na Sportowo".  Był to dzień pełen wrażeń, niespodzianek i wielu spełnionych marzeń. Oprócz głównego gwoździa programu jakim było spotkanie z Mikołajem i prezentami, prowadzone były gry sportowe, zabawy integracyjne oraz zajęciach plastyczne przygotowane przez instruktorów GOSiRu. Dużym zainteresowaniem cieszyło się także malowanie twarzy w wykonaniu Pomocnic św. Mikołaja.
Wraz z Mikołajem w Ośrodku Sportu zagościła świąteczna atmosfera i radosny nastrój. Nic więc dziwnego, że przyjechały dzieci z całej gminy bo któż z nas nie lubi dostawać prezentów oraz spędzać czasu w gronie przyjaciół i znajomych. W imprezie uczestniczyło ponad 80 dzieci za co serdecznie dziękujemy.  
 
Mikołajki na sportowo miały na celu nie tylko nawiązanie do tradycji ale również pokazanie najmłodszym mieszkańcom naszej gminy, że sport to zdrowie a ruch to radość.
Spotkanie prowadziła: Urszula Capiga.
W roli Mikołaja wystąpił: św. Mikołaj.
W przeprowadzeniu imprezy uczestniczyły:
- Paulina Lubojemska
- Paulina Wiatrowska
- Natalia Godek
Serdecznie dziękujemy rodzicom i dzieciakom za przyjęcie zaproszenia i wspólnie spędzoną sobotę. Podziękowania kierujemy także  do Mikołaja za to że zechciał odwiedzić nasz Ośrodek i obdarował najmłodszych mieszkańców naszej gminy wspaniałymi prezentami.


Tegorocznymi pomocnikami Mikołaja byli:
- Sylwia Błoniarz 
-Marzena i Krzysztof Płoucha -  PIZZERIA CHILITA - kliknij tu  

 


Jan Wnęk - P.W. Wenta Sp. z o.o. - Operator sieci handlowej Zielony Koszyk - kliknij tu


Opracowanie:
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM