Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

SZKOŁA BRAMKARSKA JUŻ DZIAŁA - WSPÓŁPRACA SZKOLENIOWA


Od poniedziałku 11.04.2016 r. na obiektach GOSiRu rozpoczęło się szkolenie bramkarzy. Treningi prowadzone są przez  Szkółkę Bramkarską reprezentowaną przez Pana Piotra Hajduka. Inicjatywa jest możliwa dzięki współpracy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz sekcji piłki nożnej GMKS "Strzelec" Frysztak z wymienioną szkołą.
Treningi prowadzone są w dwóch grupach wiekowych. Pierwszy dzień pokazał, że wspólna inicjatywa ma duże szanse na rozwój - obecnie sekcja liczy 19-stu bramkarzy.


W treningach uczestniczą bramkarze nie tylko z Frysztaka ale także okolic Jasła, Krosna i Strzyżowa. Profesjonalne szkolenie połączone z nowoczesną bazą ma przynieść korzyści dla wszystkich. O pozytywnych efektach nie trzeba przekonywać ponieważ zaplecze w postaci dobrze wyszkolonych zawodników na pozycji bramkarza zawsze przekłada się na wyniki meczy ligowych i efekt pracy całej drużyny. 
W ramach nowej inicjatywy została podpisana umowa partnerska, która zakłada nie tylko prowadzenie szkolenia ale także organizację imprez sportowych i działania w zakresie promocji i reklamy.


Kolejną koncepcją dotyczącą rozwoju piłki nożnej jest podpisanie umowy partnerskiej z akademią piłkarską z Krosna. Chcielibyśmy także złożyć propozycje współpracy wśród prezesów wszystkich klubów gminy Frysztak. Nowa inicjatywa miałaby zrzeszyć dzieci z całej gminy Frysztak, a ze swoją ofertą wychodzić poza granice naszych miejscowości. 
Oczywiście wyszkolone dzieci mogłyby wybierać w przyszłości dowolny klub z gminy Frysztak. 
Czy uda nam się rozszerzyć działalność Gminnej Akademii Piłkarskiej i szkoły bramkarzy przekonamy się w niedługim czasie.  
-----------------------------------------------------------------------------
Strony internetowe: 
Szkoła Bramkarska: www.bramkarska.pl - kliknij tu 
GMKS "Strzelec" Frysztak: www.strzelec.frysztak.pl - kliknij tu 
GOSiR Frysztak: www.gosir.frysztak.pl - kliknij tu
Zapraszamy osoby zainteresowane treningami do korzystania z naszej wspólnej inicjatywy.Opracowanie
Marek Armata0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM