Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

LISTA STARTOWA (podział na kategorie wiekowe i styl biegowy)


Mamy obstawę policji i strażaków OSP - startujemy zgodnie z planem. Powiat strzyżowski jest w strefie czerwonej, więc ścigamy się bez udziału publiczności. 
Aktualizacja listy z podziałem na kategorie wiekowe, styl, dystanse i przynależność klubową w wyścigu na nartorolkach: "RolkoWisłok2020 - bieg wzdłuż podkarpackiej rzeki". 

------------------------------------------------------------------------------------
KOBIETY – STYL KLASYCZNY: 
------------------------------------------------------------------------------------

K1 18-29 (rocznik 1991-2002): 20 km - CT, 
1. Zuzanna Konik - Lotnik Ustjanowa 

K2 - 30-39lat (1990-1981) 20 km - CT,
1. Ewa Armata - GOSiR Frysztak 
2. Magdalena Mika – Glazova - Bóbrka 

K3 - 40-49 (1980-1971) 20 km - CT,
1.Agnieszka Borsuk - KrosSki-RemSport 
2. Justyna Sondej - Tarnów 

K4 - 50-59 (1970-1961) CT,
1. Jadwiga Grynkiewicz - MT-SPORT TEAM

K6 - 70-79 (1950-1941) 20 km CT, 
1. Barbara Prymakowska - Tarnów 

------------------------------------------------------------------------------------
KOBIETY - STYL DOWOLNY:
------------------------------------------------------------------------------------


K2 - 30-39lat (1990-1981): 20 km - FT,
1. Monika Maślanka – Preneta - Rzeszów 

K5 - 60-69 (1960-1951): 20 km - FT
1. Dorota Rejus - "Sokół" Głogów Małopolski 



------------------------------------------------------------------------------------
MĘŻCZYŹNI - STYL KLASYCZNY:
------------------------------------------------------------------------------------

Trasa: 
Frysztak - Kobyle - Jazowa - Kozłówek - Markuszowa - Kozłówek - Jazowa - Kobyle - Frysztak.
-------------------------------------------------

M2- 30-39lat (1990-1981): 20 km - CT, 
1. Marcin Płoszaj - Kraków 
2. Mateusz Mandziuk - Tomaszów Lubelski 
3. Michał Myśliwiecki - Lublin 
4. Marek Cygan - SkiPol.pl  TEAM 
5. Ireneusz Rabski - SkiPol.pl  TEAM 

M3- 40-49 (1980-1971): 20 km - CT, 
1. Wojciech Olszówka - Sokołów Tarnowski 
2. Jacek Staroń - KrosSki-RemSport Krosno 
3. Marek Armata - GOSiR Frysztak 
4. Robert Faron - SkiPol.pl  TEAM 
5. Jacek Konik - Lotnik Ustjanowa 
6. Ryszard Siwak - Team Ryś Ski Kraków
7. Grzegorz Legierski - Team na biegówkach 

M4- 50-59 (1970-1961): 20km - CT 
1. Piotr Zajdel - KrosSki-RemSport Krosno 
2. Anatol Bukała -  Klub Turystyki Narciarskiej Głuchołazy 
3. Radosław Gdula - Gogołów 
4. Robert Sadowski - SkiPol.pl TEAM 
5. Paweł Moździerz - Sokół Tarnów 
6. Kuba Cieślar - SkiPol.pl TEAM
7. Robert Janocha - MUKS Jedlicze 
8. Józef Wojtyła - SkiPol.pl TEAM 
9. Dariusz Grządziel - Bieszczadzki Klub Nordic Walking Ustrzyki Dolne 
10. Marek Tokarczyk - MT-SPORT TEAM
11. Władysław Rabski - Team RR 

M5- 60-69 (1960-1951): 20 km - CT 
1. Wojciech Krokowski - BWG Ekonomic Jasło 
2. Ryszard Beskidzki - Bielsko-Biała 
3. Edward Mucha - Limanowa Forrest MT Sport 



------------------------------------------------------------------------------------
MĘŻCZYŹNI - STYL DOWOLNY:
------------------------------------------------------------------------------------

Trasa: 
Frysztak - Kobyle - Jazowa - Kozłówek - Markuszowa - Kozłówek - Jazowa - Kobyle - Frysztak.
-------------------------------------------------

M1 18-29 (rocznik 1991-2002): 20 km - FT, 
1. Wojciech Wojtyła - MKS Istebna 
2. Radosław Koszyk - Skipol.pl TEAM 

M2- 30-39lat (1990-1981): 20 km - FT, 
1. Rafał Mirosław - KS Strażak Wojciechów 

M3- 40-49 (1980-1971) 20 km - FT, 
1. Bartosz Górski - KrosSki-RemSport Krosno  
2. Krzysztof Kozakiewicz - Warszawa 
3. Krystian Grabowski - KrosSki-RemSport Krosno  
4. Wojciech Wiśniewski - 
5. Paweł Filip - Lublin 
6. Hubert Paszkowski - SkiPol.pl TEAM
7. Robert Romanowicz - SkiPol.pl TEAM
8. Robert Gleń - MUKS Jedlicze 
9. Wojciech Banaszek - Lublin 
10. Bogusław Gracz - Rollspeed

M4- 50-59 (1970-1961): 20 km -  FT 
1. Bogdan Kałużyński - MKS Muszyna 
2. Dariusz Rogala - SkiPol.pl TEAM
3. Witold Trojak - Tarnów 
4. Krzysztof Kisiel - Stargard 

M5- 60-69 (1960-1951): 20 km - FT 
1. Bogusław Niedziela - KrosSki-RemSport Krosno  
2. Marek Rejus - Głogów Małopolski 
3. Jan Kliś - Łazy 

M6- 70-79 (1950-1941): 20 km - FT 
1. Roman Piskadło - KrosSki-RemSport Krosno  



------------------------------------------------------------------------------------
DZIECI I MŁODRZIEŻ - 600 m
------------------------------------------------------------------------------------

Integracyjny bieg na dystansie 600 m - ul. Sportowa we Frysztaku:
------------------------------------------------------
1. Krystyna Górska - UKS Ustrobna 
2. Maria Nowak - UKS Ustrobna 
3. Szymon Jakubik - UKS Ustrobna 
4. Zuzanna Jakubik - UKS Ustrobna 
5. Zuzanna Kucharzyk - UKS Ustrobna 
6. Roksana Jania - UKS Ustrobna 
7. Nikola Jakubus - UKS Ustrobna 
8. Krzysztof Radwański - UKS Ustrobna 
9. Olek Heręza - UKS Ustrobna 
10. Jeremi Pasieka - UKS Ustrobna 
11. Zuzanna Armata - GOSiR Frysztak
12. Maja Staroń - KrosSki-Remsport Krosno 
13. Milena Staroń KrosSki-Remsport Krosno
14. Oliwia Urbanek - UKS Ustrobna 
15. Julia Urbanek - UKS Ustrobna 





Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata












































0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM