Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

ZGRUPOWANIA ORAZ NOCLEGI DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH - GOSIR FRYSZTAK ZAPRASZA

  


NOCLEGI

OFERTA SPORTOWO-REKREACYJNA I WYPOCZYNKOWA
GMINNEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI WE FRYSZTAKU

Szanowni Państwo,
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku zaprasza do skorzystania z atrakcyjnej oferty sportowo- rekreacyjnej i turystycznej. Dysponujemy nowoczesną bazą szkoleniowo- noclegową, która daje szerokie możliwości aktywnego spędzania czasu oraz organizację szkoleń z zakresu różnego rodzaju dyscyplin sportowych, survivalowych i rekreracyjno- wypoczynkowych. Nasza oferta skierowana jest dla osób indywidualnych oraz małych grup zorganizowanych. Naszą dewizą jest wysoki poziom oferowanych usług w możliwie jak najniższej cenie, a systematyczna modernizacja obiektów pozwala dostosować naszą ofertę do Państwa oczekiwań.
W skład kompleksu ośrodka wchodzą:
Do dyspozycji oddajemy 6 pokoi  w standardzie każdy  wyposażony jest w łazienkę, oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Na terenie Ośrodka znajdują się trzy boiska piłkarskie, kort tenisowy, boisko do siatkówki plażowej, zewnętrzna siłownia, wewnętrzna siłownia,  plac zabaw, sala gimnastyczna, drewniana altana z miejscem na ognisko oraz zespół basenów odkrytych, na który składają się tereny zielone, strefa barów oraz zjeżdżalnie wodne.
Do dyspozycji gości oddajemy także pomieszczenie na własny sprzęt, projektor wraz z  tablicą flipchart oraz stoły do tenisa stołowego.


Koszt 1-osobodnia obejmuje:
  • zakwaterowanie w pokojach 2,3,4,5-osobowych,
  • całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja),
  • korzystanie z boisko sportowych, terenów zielonych i rekreacyjnych,
  • wejścia na basem bez limitu,
  • korzystanie z hali sportowej
Pracownicy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku służą pomocą w załatwianiu wyjazdów i dołożą wszelkich starań, aby pobyt spełnił oczekiwania organizatorów. Zapewniamy fachową obsługę oraz oferujemy doradztwo w uatrakcyjnieniu programu przyjazdu.


Propozycja wycieczek fakultatywnych:
  • wycieczka do Rezerwatu Przyrody „Herby”,
  • wycieczka do Krosna- „Miasto Szkła”,
  • wycieczka do Odrzykonia- „Ruiny Zamku”
  • wycieczka do Zespołu Schronu Kolejowego- Stępina- Cieszyna
  • organizacja spływu kajakowego szlakiem wodnym rzeki Wisłok ( kontakt do Doliny Wisłoka kliknij tutaj

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i elastyczni w ustalaniu warunków współpracy.

Frysztak to miejscowość położona w południowo- zachodniej części województwa podkarpackiego, w odległości około 60 km od Rzeszowa, 20 km od Jasła i Krosna. Frysztak położony jest w malowniczej części Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego. Atrakcyjne położenie historyczno- geograficzne, walory przyrodnicze i turystyczne, bogate zaplecze hotelowe, konferencyjne oraz nowoczesne obiekty sportowo- rekreacyjne sprawiają, że Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku jest właściwym i urokliwym miejscem na spędzanie wolnego czasu.

Dane teleadresowe:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
ul. Sportowa 30, 38-130 Frysztak
tel.: (17) 2777 111, 530-851-629

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM