Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - dziękujemy uczestnikom

 

W Czwartek 9.11.2023 roku na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku odbył się XII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI. 

Uczestnikami biegu w tym roku byli wychowankowie SOSW we Frysztaku wraz z wychowawcami i wicedyrektorem Tomaszem Guz oraz dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 1 we Frysztaku wraz z nauczycielami, a także osoby indywidualne, które zaszczyciły nas swoją obecnością. Organizatorami biegu byli SOSW Frysztak oraz GOSiR Frysztak.

Uroczystego otwarcia biegu dokonał Wójt Gminy Frysztak pan Jan Ziarnik.

W tym roku bieg był wyjątkowy, ponieważ towarzyszyła nam oprawa artystyczna przygotowana przez przedszkolaków, które zaskoczyły wszystkich patriotycznym akcentem muzycznym.

Przez cały czas towarzyszyła nam piękna słoneczna pogoda, a rozgrzewka przeprowadzona przez Panią Urszulę Capigę sprawiła, że uczestnicy zostali odpowiednio przygotowani do biegu.


Najważniejszym momentem było zaśpiewanie Hymnu Polski, po którym Pan Wojciech Arciszewski wystartował poszczególne grupy na różnych dystansach biegowych adekwatnie do możliwości fizycznych uczestników. Wszyscy zawodnicy ukończyli bieg bez uszczerbku na zdrowiu, a to za sprawą pana Mateusza Dominika, który zabezpieczał imprezę od strony medycznej.Każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy kotylion narodowy, a przysłowiową wisienką na torcie była ciepła herbata i pieczone kiełbaski, przygotowane przez pana Wiesława Legęzę i panią Agatę Stankiewicz. Szczególne podziękowania należą się panu Marcinowi Januszczakowi - Stara Wędzarnia - za przekazanie dla uczestników biegu kiełbasek, które tak bardzo wszystkim smakowały.


Koordynatorem biegu była Pani Urszula Capiga - SOSW Frysztak oraz Pani Bernadeta Ziarnik - GOSiR Frysztak.

Dziękujemy wszystkim za celebrowanie patriotyzmu w postaci dbałości o zdrowie poprzez aktywność fizyczną. 

 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM