38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

TURNIEJ PLAŻÓWKI O MISTRZOSTWO GMINY FRYSZTAK ROZSTRZYGNIĘTY

UPAŁ IM NIESTRASZNY – TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ O MISTRZOSTWO GMINY FRYSZTAK 2021 ROZSTRZYGNIĘTY

Tradycyjnie co roku rozgrywany jest  na naszych obiektach Turniej Siatkówki Plażowej o Mistrzostwo Gminy Frysztak w tym roku  w dniu               19 czerwca 2021 wyjątkowo turniej  został rozegrany na nowym boisku do siatkówki plażowej na Przystani Kajakowej Frysztak przy ul. Mostowej.

W  zawodach wzięło udział 7 drużyn , które stanęły na starcie , żeby rywalizować o miano Mistrza w tych zawodach.

Zmagania zostały podzielone na 2 grupy po 3 i 4 drużyny , które rywalizowały systemem każdy z każdym . Następnie drużyny w zależności od zajętego miejsca w grupie rywalizowały dalej o miejsca systemem na tzw. krzyże. Po        6 godzinach turnieju wyłonione zostały najlepsze zespoły turnieju. W trakcie zawodów oglądaliśmy  siatkówkę plażową na najwyższym poziomie, ciekawe i zacięte pojedynki z  walką o każdy punkt, a wszystko to skąpane w upalnym słońcu.

Po rozegraniu wszystkich pojedynków oraz podliczeniu dorobku punktowego pierwsze miejsce wywalczyła para Maciej Charzewski – Gabriel Chrzanowski  tym samym zdobywając tytuł Mistrza Gminy Frysztak 2021 w Siatkówce Plażowej. Drugie miejsce zajęła para w składzie Bartłomiej Kozek – Jakub Róg . Na ostatnim miejscu podium znalazła się para Tomasz Gabor – Tomasz Pamuła .

Natomiast czwarte miejsce już poza podium zajęli Jakub Mazur – Jakub Kondej.

Trzy najlepsze drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi statuetkami i dyplomami . * Rozgrywki przeprowadzone zostały w ramach projektu przygotowanego przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji: pt: RAZEM POKONAMY SKUTKI COVID -19 zdrowie psychofizyczne i profilaktyka antyalkoholowa podstawą powrotu do normalności w trakcie i po pandemii SARS – cov2.

Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku, a koordynatorami turnieju byli  Bernadeta Ziarnik i Wojciech Arciszewski.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy , dziękujemy za wspólna zabawę mimo upalnej pogody i zapraszamy do udziału w ofertach  sportowych  naszego Ośrodka .