Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

SALE BANKIETOWE I MULTIMEDIALNE NA ANDRZEJKI, SYLWESTER, ŚWIĘTA ORAZ ROZGRYWKI SPORTOWE NA DUŻYM EKRANIEKompleks wypoczynkowy frysztackiego Ośrodka, to  infrastruktura sportowa i tereny rekreacyjne zlokalizowane wokół nowoczesnej bazy noclegowej. Świadczone usługi hotelarskie oprócz wynajmu samych noclegów w swojej ofercie  zapewniają udostępnianie sal bankietowych i multimedialnych, pozwalających zorganizować praktycznie każdego rodzaju eventy. Pokoje noclegowe i eleganckie sale zapewniają komfort i wygodę.


Nasi klienci mogą wynająć sale wyposażone w system nagłaśniający, TV i projektor multimedialny. Na całym terenie obiektu dostępny jest internet w dwóch standardach (WIFI i Ethernet). Istnieje możliwość całkowitego przyciemnienia sali oraz różnego rodzaju konfiguracji ustawienia stołów.

 
Oferta daje możliwości wynajmu sali wraz z żywieniem lub samodzielnym wykorzystaniem zaplecza kuchennego.  Sala tarasowa połączona jest z bezpośrednim wyjściem na ogród z placem zabaw i grillem.Wynajmujemy sale na imprezy: 
1. okolicznościowe (chrzciny, komunie św, wesela itp.) 
2. rodzinne (rocznice, jubileusze, urodziny, imieniny itp.)
3. tematyczne (andrzejki, walentynki, sylwester, bale przebierańców, wieczory kawalerskie i  panieńskie itp.)
4. rozgrywki sportowe - oglądane na dużym ekranie (np. mecze siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, skoki narciarskie itp.) 
5. biznesowe (konferencje, szkolenia, pikniki firmowe, spotkania integracyjne,  kursów językowych, rekrutacji, spotkań większych grup, prezentacji usług i towarów itp.)   

Udogodnienia:
* catering (dla zainteresowanych),
* dostosowanie do osób niepełnosprawnych (podjazdy),
* sprzęt do prowadzenia szkoleń,
* duży parking,
* miejsca noclegowe (dla zainteresowanych),
* organizacja imprez plenerowych na życzenie klienta
* indywidualne negocjacje cen.
* Łatwy dojazd - baza znajduje się zaledwie 500 metrów od drogi wojewódzkiej 988 Warzyce-Babica, co pozwala w krótkim czasie przenieść się z gwaru ulicy na łono natury.


ZAREZERWUJ 
SALĘ LUB NOCLEG 
tel. 17 2777 111
e-mail: marek.armata@gosir.frysztak.pl Opracowanie
Marek Armata


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM