Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

WIELKI TALENT MŁODYCH PIŁKARZY CZYLI „II INTEGRACYJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ NA TRAWIE O PUCHAR WÓJTA GMINY FRYSZTAK”

W dniu 11 października 2013 r. na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się „II Integracyjny Turniej Piłki Nożnej na Trawie o Puchar Wójta Gminy Frysztak” pod hasłem „Dzień Piłkarza”. 
Tym razem w szranki,  o to wyjątkowe trofeum stanęli uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych. Młodzi piłkarze pokazali sportową klasę i piłkarski talent poparty wysokimi umiejętnościami technicznymi połączonymi z napoleońską strategią.  Zawodnicy dali z siebie wszystko  wygrywając w ten sposób podziw i szacunek godny najwyższej klasy sportowców.
Tak jak przystało na turniej integracyjny wszystkie mecze zostały rozegrane  w miłej, sportowej i przyjaznej atmosferze z zachowaniem zasad Fair Play. 
Oficjalnego otwarcia i zakończenia turnieju do konał Wójt Gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik, który podziękował uczestnikom za  udział oraz sportową i uczciwą walkę. 

Wyniki:
miejsce I: Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 1 z Frysztaka, 
miejsce II: Reprezentacja Szkoły Podstawowej przy ZS w Lubli,
miejsce III: Reprezentacja Szkoły Podstawowej z Glinika Górnego.
W turnieju dzielnie walczyły następujące reprezentacje:
Reprezentacja Szkoły Podstawowej przy SOSW we Frysztaku,
Reprezentacja Szkoły Podstawowej przy ZS w Gogołowie,  
Reprezentacja Szkoły Podstawowej z Cieszyny,
Reprezentacja Szkoły Podstawowej przy Zespole Szkół ze Stępininy,

Najlepszym zawodnikiem turnieju został: Arkadiusz Rec.
Wybrano także najlepszego bramkarza rozgrywek, którym został: Hubert Gancarski. 
Gratulacje należą się zwycięzcom  turnieju oraz wszystkim zawodnikom, którzy godnie reprezentowali swoje szkoły.  
Z satysfakcją informujemy, że w  rozgrywkach udział wzięli reprezentanci wszystkich Szkół Podstawowych funkcjonujących na terenie Gminy Frysztak. 
„Sportowy Puchar” Wójta Gminy Frysztak uczy przede wszystkim radości z uprawiania piłki nożnej, uczciwej rywalizacji, poszanowania przeciwnika i potrzeby integracji uczniów szkół z terenu Gminy Frysztak. Ma za zadanie wyrabianie nawyku aktywnego wypoczynku oraz postaw prospołecznych.
Dziękujemy Dyrektorom i Nauczycielom Szkół Podstawowych za przyjęcie zaproszenia. Dziękujemy także uczniom za sportowe widowisko, gratulując piłkarskiego talentu.  
Organizatorami turnieju był Wójt Gminy Frysztak oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku przy współpracy z placówkami oświatowymi. 

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM