Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2015 - DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE I KORZYSTANIE Z OFERTY FRYSZTACKICH BASENÓW


Drodzy Klienci !
Sezon kąpielowy 2015 dobiegł końca, dzięki Państwa zaufaniu był on wyjątkowo udany, a co najważniejsze dla nas wszystkich zakończył się szczęśliwie! Tegoroczny sezon pokazał, że decydując się na miejsce wypoczynku zawsze warto wybrać obiekty gdzie nad bezpieczeństwem kąpiących czuwają przeszkoleni ratownicy - wszak każde życie jest bezcenne!
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy korzystali z oferty Otwartych Basenów GOSiR Frysztak. Dziękujemy wszystkim, którzy doceniali naszą pracę jak również jesteśmy wdzięczni za wszelkiego rodzaju uwagi i propozycje! Państwa spostrzeżenia z pewnością przyczynią się do podniesienia jakości usług w przyszłości.
Już dziś  myślimy o wdrożeniu nowych rozwiązań, które pozwolą podnieść atrakcyjność oferty i urozmaicić czas na basenach w sezonie 2016.


Jesteśmy dumni, że w bieżącym roku z naszych basenów skorzystało ponad 33 tysiące osób. Jednocześnie cieszymy się że nasze obiekty służą propagowaniu zdrowego stylu życia i aktywnego wypoczynku na tak szeroką skalę. Dużą satysfakcję czerpiemy także z faktu, że na letni wypoczynek wybraliście Państwo właśnie nasze obiekty. 
Dziękujemy mieszkańcom Gminy Frysztak, mieszkańcom sąsiadujących gmin oraz gościom, którzy przyjeżdżali do nas z dalszych regionów Polski i z zagranicy. 
Proszę  pamiętać, że to Państwa aktywny udział w oferowanych przez nas usługach motywuje nas do pracy i jest wyznacznikiem jakości.
Dużą popularnością cieszyła się nasza strona internetowa  /www.gosir.frysztak.pl/ w okresie wakacyjnym zarejestrowaliśmy ponad 90 000 wejść .  

Zapraszamy do korzystania z Otwartych Basenów Kąpielowych GOSiR Frysztak w sezonie 2016. Specjalnie dla Państwa przygotujemy jeszcze ciekawszą ofertę i nowe rozwiązania. 
Wszystkie informacje na temat całorocznej działalności GOSiR Frysztak można znaleźć na stronie internetowej www.gosir.frysztak.pl  

Podziękowania dla kadry basenów, która starała się aby nasi Klienci mogli dobrze wypocząć oraz dla ekipy ratowników, która skutecznie zadbała, o to aby nikomu nic się nie stało! 

Z wyrazami szacunku: 
Dyrektor GOSiR Frysztak
 mgr Marek Armata

-----------------------------------------------------------------------------
Pytania, propozycje, wnioski i uwagi proszę kierować drogą elektroniczną:
e-mai: marek.armata@gosir.frysztak.pl   


0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM