Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

PIŁKARSKIE ROZGRYWKI KLUBOWE O PUCHAR WÓJTA GMINY FRYSZTAK - WYNIKI, FOTO


Sport odgrywa w życiu młodzieży ważną rolę. Jest nie tylko sposobem na aktywne spędzenie czasu i środkiem na zachowanie zdrowia, ale także wspaniałą lekcją wychowawczą.  Jedną z najbardziej popularnych dyscyplin sportu jest piłka nożna, która budzi emocje uczy respektu i daje wiele satysfakcji.  Treningi, sparingi i turnieje kształtują charaktery, uczą dyscypliny oraz wdrażają do życia społecznego.Niedzielne rozgrywki (07.02.2015 r. ) w których głównym trofeum był Puchar Wójta Gminy Frysztak były właśnie jednym ze sposobów wdrażania prawidłowych postaw społecznych u młodych sportowców oraz okazją do rozwijania pasji i umiejętności. Miniony turniej to także czas na integrację środowiska piłkarskiego i okazja do wymiany doświadczeń wśród trenerów. Celem rozgrywek było również rozszerzenie współpracy Ośrodka Sportu z klubami sportowymi i placówkami oświatowymi.


W turnieju udział wzięło 6 zaproszonych zespołów, którymi byli zawodnicy wszystkich klubów funkcjonujących na terenie gminy Frysztak oraz piłkarze z drużyn zaprzyjaźnionych. Mecze były zacięte i bardzo wyrównane, a sportowa walka toczyła się nie tylko o zwycięstwo dla swojej drużyny. Zespoły miały okazję zaprezentować wypracowaną grę zespołową i zademonstrować umiejętności indywidualne. Piękne brami i doskonałe akcje były niepodważalnym dowodem talentu młodzieży i pracy trenerów... 

Oficjalne wyniki:
miejsce I: "Aramix" Niebylec
miejsce II: "Chemik" Pustków
miejsce III: "Strzelec" Frysztak (II)
miejsce IV: "Skarbek" Gogołów
miejsce V: "Strzelec" Frysztak (I)
miejsce VI: "Orzeł" Lubla
najlepszy zawodnik: Krystian Szlachta  ("Aramix" Niebylec
najlepszy bramkarz: Michał Kocor ("Chemik" Pustków)
Puchary i dyplomy w imieniu Wójta Gminy Frysztak Pana Jana Ziarnika wręczyli Dyrektor GOSiR Frysztak Pan Marek Armata oraz Prezes klubu GMKS "Strzelec" Frysztak Pan Mateusz Dyka. 
Podziękowania kierujemy do komisji sędziowskiej za sprawne przeprowadzenie zawodów.Serdecznie dziękujemy Prezesom klubów, działaczom sportowym i trenerom za współpracę. Podziękowania kierujemy do zawodników za doskonałe widowisko i grę Fair Play. Podziękowania kierujemy także do Dyrektora Z.S. w Gogołowie Pana Krzysztofa Niekowala za udostępnienie sali gimnastycznej i wspieranie działań Ośrodka Sportu.  
Zapraszamy za rok !!!

Opracowanie
Marek Armata
0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM