Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

MIESZKAŃCY W TURNIEJU O PUCHAR WÓJTA GMINY FRYSZTAK - FILM

"Turniej Piłki Nożnej na Trawie o Puchar Wójta Gminy Frysztak" to coś więcej niż tylko sportowa rywalizacja. Od pięciu lat mieszkańcy, którzy lubią dreszczyk emocji i aktywność fizyczną połączoną z dobrą zabawą spotykają się się aby pokazać, że sport jest dziedziną, która może dawać satysfakcję niezależnie od zdobytego miejsca. Uczestnicy udowodnili, kolejny raz, że piłka nożna jest dla każdego niezależnie od stopnia zaawansowania, wieku i umiejętności.


W niedzielę 11 września 2016 r. na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku w szranki stanęło 8 miejscowości naszej gminy. Tradycyjnie zawody rozpoczęły się oficjalnym powitaniem zawodników przez Wójta Pana Jana Ziarnika i odprawą techniczną przeprowadzoną przez pracowników Ośrodka Sportu i sędziów zrzeszonych w PZPN.

Turniej od pierwszego spotkania zwiastował wielkie emocje... Po pierwszej rundzie wiadomym było, że nikt nie odpuści, a każdy kolejny mecz wyzwalał będzie coraz większe emocje. Na szczęście rywalizacja sportowa jest nieprzewidywalna i do  samego końca nie było wiadomo kto zdobędzie najcenniejsze trofeum.   Dla kibiców przygotowano ogródek grillowy, a wszyscy uczestnicy oprócz medali i dyplomów otrzymali darmowy poczęstunek przygotowany przez Pana Jakuba Pelczara prowadzącego Bar Kropelka w trakcie funkcjonowania Otwartych Basenów Kąpielowych.


Oficjalne wyniki:
miejsce I: Glinik Górny
miejsce II: Cieszyna
miejsce III: Frysztak
miejsce IV:  Pułanki
miejsce V: Glinik Dolny
miejsce VI: Kobyle
miejsce VII: Glinik Średni
miejsce VIII:Gogołów
Królem Strzelców został Pan Mateusz Błaziak z Gogołowa
Najlepszym Bramkarzem został Pan Paweł Bysiewicz z Glinika Górnego
Gratulacje dla wszystkich - dziękujemy :-)Turniej to także wartości, na które nie zawsze zwracamy uwagę. Rozgrywki były okazją do spotkania się w gronie osób pozytywnie nastawionych do życia oraz wszystkich, którzy cenią sobie zdrowy styl życia i aktywność fizyczną. 
Sponsor zawodów: Pan Jakub Pelczar "Bar Kropelka"
Patron medialny: www.frysztak24.plSerdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział, a kibicom za doping.. Oczywiście zapraszamy do korzystania z oferty Ośrodka Sportu. 


Archiwum: 
Rok 2012 - I miejsce FRYSZTAK: relacja z kart archiwum - kliknij tu  
Rok 2013 - I miejsce PUŁANKI:  relacja z kart archiwum - kliknij tu  
Rok 2014 - I miejsce CIESZYNA: relacja z kart archiwum - kliknij tu  
Rok 2015  - I miejsce CIESZYNA: relacja z kart archiwum - kliknij tu 
Rok 2016 - I miejsce Glinki Górny:  relacja z kart archiwum - kliknij tu 

Wspierając lokalną ofertę wspieramy rozwój gminy Frysztak - zapraszamy.   
Opracowanie
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM