Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

SZKOŁA BRAMKARSKA JUŻ DZIAŁA - CZY UDA SIĘ STWORZYĆ GMINNY ZESPÓŁ PIŁKI NOŻNEJ ?


Od poniedziałku 11.04.2016 r. na obiektach GOSiRu rozpoczęło się szkolenie bramkarzy. Treningi prowadzone są przez  Szkółkę Bramkarską reprezentowaną przez Pana Piotra Hajduka. Inicjatywa jest możliwa dzięki współpracy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz sekcji piłki nożnej GMKS "Strzelec" Frysztak z wymienioną szkołą.
Treningi prowadzone są w dwóch grupach wiekowych. Pierwszy dzień pokazał, że wspólna inicjatywa ma duże szanse na rozwój - obecnie sekcja liczy 19-stu bramkarzy.W treningach uczestniczą bramkarze nie tylko z Frysztaka ale także okolic Jasła, Krosna i Strzyżowa. Profesjonalne szkolenie połączone z nowoczesną bazą ma przynieść korzyści dla wszystkich. O pozytywnych efektach nie trzeba przekonywać ponieważ zaplecze w postaci dobrze wyszkolonych zawodników na pozycji bramkarza zawsze przekłada się na wyniki meczy ligowych i efekt pracy całej drużyny. 
W ramach nowej inicjatywy została podpisana umowa partnerska, która zakłada nie tylko prowadzenie szkolenia ale także organizację imprez sportowych i działania w zakresie promocji i reklamy.


Kolejną koncepcją dotyczącą rozwoju piłki nożnej jest podpisanie umowy partnerskiej z akademią piłkarską z Krosna. Chcielibyśmy także złożyć propozycje współpracy wśród prezesów wszystkich klubów gminy Frysztak. Nowa inicjatywa miałaby zrzeszyć dzieci z całej gminy Frysztak, a ze swoją ofertą wychodzić poza granice naszych miejscowości. 
Oczywiście wyszkolone dzieci mogłyby wybierać w przyszłości dowolny klub z gminy Frysztak. 
Czy uda nam się rozszerzyć działalność Gminnej Akademii Piłkarskiej i szkoły bramkarzy przekonamy się w niedługim czasie.  
-----------------------------------------------------------------------------
Strony internetowe: 
Szkoła Bramkarska: www.bramkarska.pl - kliknij tu 
GMKS "Strzelec" Frysztak: www.strzelec.frysztak.pl - kliknij tu 
GOSiR Frysztak: www.gosir.frysztak.pl - kliknij tu
Zapraszamy osoby zainteresowane treningami do korzystania z naszej wspólnej inicjatywy.Opracowanie
Marek Armata


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM