Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

ELIMINACJE AMATORSKIEGO TURNIEJU PAR DEBLOWYCH W TENISIE ZIEMNYM O MISTRZOSTWO GMINY FRYSZTAK 2016


Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w eliminacjach Turnieju Tenisa Ziemnego o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2016 r. Rozgrywki eliminacyjne odbędą się 25 czerwca 2016 r. Czterech najlepszych zawodników w kategorii kobiet i mężczyzna zgra w finale podczas obchodów Dni Ziemi Frysztackiej. 


Regulamin
 Eliminacji i Finału  Gminnego Amatorskiego 
Turnieju Tenisa Ziemnego o Mistrzostwo Gminy Frysztak - 2016.
Gry podwójne – kat. open
1. Organizator :
Wójt Gminy Frysztak
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku.
2. Cel imprezy :
 - promocja aktywnego wypoczynku,
 - popularyzacja tenisa ziemnego,
 - wyłonienie najlepszych par deblowych,
 - rywalizacja fair play
3. Termin i miejsce :
Eliminacje  - kort tenisowy na obiekcie GOSiR Frysztak -  25.06 2016 r.      ( sobota ) początek godz. 10:00.
Finały w dniu 03.07.2016 ( niedziela) , godz. 11:00  podczas obchodów Dni Ziemi Frysztackiej. W finale bierze udział 4 najlepsze pary.
4. Uczestnicy :
Prawo startu w Turnieju mają kobiety  i mężczyźni  z terenu Gminy Frysztak nie posiadający licencji zawodniczej w kategorii  open.                Dopuszcza się drużyny mieszane ( damsko – męskie)
Warunkiem przyjęcia do turnieju jest terminowe   zgłoszenie i dobry stan zdrowia.
Zgłoszenia:
W godz. od 8:00 do 15:00 w biurze GOSiR.  lub telefonicznie 17 27-77-111  do dnia 24.06.2016 r. Decyduje kolejność zgłoszeń gdyż ilość drużyn ze względów organizacyjnych jest ograniczona (jeden kort do rozgrywek ).W turnieju eliminacyjnym  maksymalnie wystartuje osiem zespołów. Aby turniej eliminacyjny  został rozegrany musi zgłosić się minimum sześć zespołów w innym wypadku zostaną rozegrane finały      w wyżej wymienionym terminie  lub turniej zostanie odwołany. Lista zakwalifikowanych zespołów do turnieju  finałowego zostanie opublikowana  na stronie www.gosir.frysztak.pl
5. System gry:
-Turniej zostanie rozegrany w kategorii gry podwójnej- debel .
-W turnieju dopuszcza się również pary mieszane.
- Turniej eliminacyjny  zostanie rozegrany systemem pucharowym dla      8 zespołów.  Finały systemem „Każdy z każdym”
- Dobór rywali odbywa się na zasadzie losowania przeprowadzonego       w obecności wszystkich uczestników turnieju ( losowanie przeprowadza sędzia i jego wyniki na bieżąco będą uzupełniane na przygotowanym „drzewku” pucharowym.
-Uczestnicy rozgrywają mecze pomiędzy sobą, po których zwycięzca kwalifikuje się do dalszych gier, pokonany odpada z rywalizacji   
 -W związku z ograniczeniem czasowym turniej będzie rozgrywany według uproszczonych zasad wygranie 1 seta daje awans do następnej rundy, przy stanie 6 : 6 w secie o wyniku decyduje „tie break” do pierwszej dwupunktowej przewagi. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany systemu gry i sposobu przeprowadzenia turnieju.
6. Nagrody:
Zespoły  toczą rywalizację o Mistrzostwo Gminy Frysztak  za zajęcie miejsc I - III  zespoły otrzymają  okolicznościowe medale i dyplomy oraz bezpłatny wstęp na basen kąpielowy w dniach rozgrywek.
7. Przepisy końcowe:
a. Organizator nie zapewnia opieki medycznej zawodnikom oraz ubezpieczenia na wypadek odniesienia kontuzji .
b. Każdy ze startujących bierze za siebie odpowiedzialność za uczestnictwo w turnieju.
c. Rakiety tenisowe oraz strój sportowy leży w gestii zawodników.
d. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora.

Zapraszamy
Dyrektor GOSiR FRysztak
Marek Armata

1 komentarze:

  1. Novak Djokovic spotka się dziś z Vasek Pospisil na kortach Shanghai Open. Podczas ich ostatniego meczu w czasie Dubai Open, Djokovic wygrał 2:0. Zastanawiam się, czy Pospisil nas dziś zaskoczy. Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki obu graczy, wydaje mi się, że Djokovic zagra doskonale, co doprowadzi go do zwycięstwa. Zobaczymy, czy uda mu się dokonać tego różnicą dwóch setów, tak jak miało to miejsce podczas ostatniego spotkania obu panów. Aby uzyskać więcej informacji i opinii, można użyć opinie Redbet.

    OdpowiedzUsuń

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM