Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

ZOSTAŃ ŻEGLARZEM - KOŁO ŻEGLARSKIE WE FRYSZTAKU - NOWA INICJATYWA


Szanowni Państwo!
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku wspólnie z Klubem Wodnym Strzyżów jest w trakcie przygotowania nowej oferty szkoleniowo - rekreacyjnej dla młodzieży i dorosłych, łączącej naukę żeglowania z bezpiecznym i aktywnym sposobem spędzania czasu.  
Zapraszamy młodzież gimnazjalną, młodzież szkół średnich, osoby dorosłe i rodziców - zapewniamy doświadczoną kadrę.  Wkrótce rozpoczynamy zapisy. 


Planowane koło wodne będzie miało siedzibę we Frysztaku i zrzeszać będzie żeglarzy posiadających duże doświadczenie z zakresu sterowana, manewrowania, nawigacji, meteorologii i bezpieczeństwa podczas prowadzenia jachtu oraz pedagogów i ludzi, którzy chcą rozwijać żeglarstwo w naszym regionie. 


Program szkoleniowy będzie się składał z części teoretycznej i zajęć praktycznych. Okres zimowo jesienny przeznaczony zostanie na naukę węzłów i wykłady, które odbywać się będą w sali audiowizualnej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku z kolei wiosna, lato i jesień będą okresem praktycznego przygotowania do zdobycia elementarnych umiejętności żeglarskich -część praktyczna prowadzona będzie w bazie Koła Wodnego nad Soliną. 
Zapewniamy profesjonalną obsługę i gwarantujemy bezpieczeństwo uczestników. 


Co daje żeglarstwo?
Żeglarstwo, to obcowanie z przyrodą i  przygodą z dala od komputerów, nałogów i złych wzorców. Żeglarstwo to wspaniałe widoki i cudownie spędzony czas. Żeglarstwo uczy współpracy, systematyczności, pokory i odpowiedzialności za innych.  Uczy myślenia, planowania, przewidywania i analizy. Stwarza konieczność nabycia wiedzy z bardzo wielu dziedzin życia. Przypomina o rzeczach podstawowych, jak wspólna praca i zabawa. Żeglarstwo kształtuje charakter i pozytywny pogląd na życie. 


Zapraszamy młodzież gimnazjalną, młodzież szkół średnich, osoby dorosłe i rodziców. 
Liczba miejsc ograniczona.
Kontakt:  Marek Armata tel. 503-300-552 lub e-mail: marek.armata@gosir.frysztak.pl
Szczegółowe informacje dotyczące programu i terminu szkoleń oraz kadry i procedur naboru przedstawimy wkrótce na stronie  www.gosir.frysztak.pl 

Jeśli lubisz wyzwania i jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia - dołącz do nas...

Organizatorzy:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku - kliknij tu 
Klub Wodny Strzyżów - kliknij tu 
Patron medialny żeglarskiej inicjatywy: www.frysztak24.pl

Zapraszamy
Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

.  


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM