Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

SPORTOWO I ZDROWO czyli Dzień Dziecka na obiektach frysztackiego GOSiR-u


Tradycyjnie Dzień Dziecka w gminie Frysztak minął pod znakiem zabaw i sportowej rywalizacji. Było to wspaniałe popołudnie zarówno dla uczestników jak i organizatorów - cóż może sprawiać większą radość niż szczery uśmiech dziecka :- )
"Sportowo i zdrowo" to hasło, które w tym roku nabrało szczególnego znaczenia. Aktywność ruchowa, uczciwa rywalizacja oraz możliwość spotkania w grupie rówieśniczej, to bezcenny element dorastania, który pandemia na jakiś czas nam zabrała. Na szczęście wracamy do swoich tradycji, a co najważniejsze ponownie możemy gościć mieszkańców oraz gości : -) W poniedziałek 31.05.2021 r. na obiektach GOSiRu zapanował optymistyczny gwar, radość oraz sportowe emocje na najwyższym poziomie. To właśnie w ostatnim dniu maja został zorganizowany Dzień Dziecka, którego motywem przewodnim była aktywność fizyczna. 
Dzieci uczestniczyły w zorganizowanym turnieju piłki nożnej, grach i zabawach oraz miały możliwość spróbowania swoich sił na nartorolkach i poznały podstawy kajakarstwa.Na zakończenie sportowych emocji wszyscy otrzymali lody i poczęstunek. Zasłużone lody i kiełbaski smakowały wyjątkowo.
Organizatorami sportowego dnia dziecka byli:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
Fundacja Młodych Talentów Morgan
Spółka Dolina Wisłoka – turystyka i rekreacja
Sponsorzy:
Stara Wędzarnia – Pan Marcin Januszczak
Sieć sklepów Zielony Koszyka – Pan Jan WnękSerdecznie dziękujemy dzieciakom, młodzieży i rodzicom za wspólnie spędzony dzień, świetną atmosferę i rywalizację Fair Play. Podziękowania kierujemy także do Pana Marcina Januszczaka i Pana Jana Wnęka za wsparcie tego wyjątkowego wydarzenia.
Wszystkim dzieciakom z okazji tego wyjątkowego święta życzymy dużo radości, zdrowia oraz spełnienia marzeń. 
Zapraszamy do korzystania z oferty sportowo-rekreacyjnej i turystycznej. 


Ze sportowym pozdrowieniem:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
Fundacja Młodych Talentów Morgan
Spółka Dolina Wisłoka – turystyka i rekreacja0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM