Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

OBIEKTY OŚRODKA SPORTU WE FRYSZTAKU SĄ BEZPIECZNYM MIEJSCEM WYPOCZYNKU DZIECI I MŁODZIEŻY – pozytywne kontrole policji i sanepidu


Obiekty Ośrodka Sportu są bezpiecznym miejscem wypoczynku dzieci i młodzieży. GOSiR Frysztak przeszedł kontrolę policji i sanepidu z zakresu bezpieczeństwa i warunków jakie mają uczestnicy obozów podczas wakacji 2017. Kompleks Ośrodka składa się z bazy noclegowej i obiektów sportowo-rekreacyjnych. Wszystkie obiekty mają aktualne badania przepięciowe, odgromowe i przeciwporażeniowe, przeglądy kominiarskie oraz aktualne oceny stanu technicznego. Baza posiada profesjonalną instrukcję ochrony przeciwpożarowej oraz aktualną opinię PPOŻ niezbędną do zarejestrowania obozów w kuratorium oświaty.  Część noclegowa wyposażona jest w klapę oddymiającą oraz czujniki dymu, które zamontowane są w strefie ewakuacyjnej. 

 Zakończenie obozu piłkarskiego: Frysztak Summer Camp 2017 

Strzyżowscy policjanci wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Strzyżowie w ramach działań „Bezpieczne wakacje” sprawdzali warunki, w jakich odbywa się letni wypoczynek dzieci i młodzieży. Policjanci realizowali też założenia kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo" -kampanii organizowanej pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie wraz z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Strzyżowie prowadzą kontrolę obozów i kolonii zorganizowanych na terenie powiatu strzyżowskiego.


Policjanci podczas spotkań z młodzieżą rozdawali broszurki dotyczące zagrożeń podczas letniego wypoczynku. Rozmawiali o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, o przeciwdziałaniu kradzieżom, przemocy, szkodliwości działania dopalaczy i o innych zagrożeniach.
Spotkania miały miejsce w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku i „Siedlisku Janczar” w Pstrągowej, gdzie odbywały się obozy sportowe, aktorskie i taneczne.
Podczas kontroli nie stwierdzono nieprawidłowości.
Współpraca Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną jest już wieloletnią tradycją w realizacji założeń akcji "Bezpieczne Wakacje". W najbliższym czasie odbędą się kolejne wspólne przeglądy placówek organizujących letni wypoczynek dzieci i młodzieży.
INFO i FOTO: KPP Strzyżów - kliknij tu 
Portal Mieszkańców dla Mieszkańców Frysztak24.pl - kliknij tu 

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM