Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

POŻEGNANIE FERII PRZEZ GOSIR FRYSZTAK –„ I FRYSZTACKI BIEG POD GÓRĘ” - WYNIKI

Na zakończenie ferii zimowych 2012 oraz podsumowanie programu „Patrzę Trzeźwo na Świat odbył się  „I Frysztacki Bieg Pod Górę”.  Impreza biegowa przeprowadzona została w bardzo mroźny dzień, lecz niską temperaturę rekompensowała wyjątkowo piękna i słoneczna pogoda oraz bardzo dobre nastroje uczestników.
 Celem biegu było propagowanie sportowego stylu życia bez alkoholu.
Impreza rozpoczęła się spotkaniem na sali gimnastycznej GOSiR Frysztak gdzie  prowadzone były zapisy i rozdawane numery startowe.  Po uroczystym otwarciu zawodów przez dyrektora GOSiR  została przeprowadzona fachowa rozgrzewka przygotowująca do biegu, którą poprowadził Pan Leszek Jędrysik nauczyciel SP nr 1 we Frysztaku.  Następnie wszyscy uczestnicy biegu truchtając zwartą grupą udali się na miejsce startu. 
Na starce stanęli wszyscy, którzy nie bali się mrozu  i lubią podejmować nowe wyzwania. Wśród startujących znaleźli się między innymi nauczyciele WF z Gminy Frysztak Pan Leszek Jędrysik  i Mateusz Dyka oraz przedstawiciele klasy sportowej SP we Frysztaku.
Bieg mimo niedużej odległości ( 0,5 km) wcale nie był łatwy do pokonania. Biegacze od linii startu do mety musieli biec cały czas pod górę.  
Po biegu wszyscy uczestnicy pod eskortą Policji wspólnie wrócili na salę GOSiRu  gdzie czekał na nich kubek ciepłej herbaty. Na koniec imprezy odbyła się uroczysta dekoracja zwycięzców poszczególnych kategorii.


MIEJSCA:
SZKOŁA PODSTAWOWA K/M:
I Faustyna  Wojciechowska
II Melania Wojciechowska
I Jakub Kowalski
II Piotr Wojciechowski
III Samuel Wojciechowski

GIMNAZJUM K/M:
I Pająk Natalia
I Czernicki Kacper
II Jędrysik Kacper
OPEN  K/M:
I Ewa Armata
I Dyka Mateusz 
II Jędrysik Leszek
III Wojciechowski Mieczysław  
Najmłodszą uczestniczką biegu była Melania Wojciechowska
Natomiast najstarszym zawodnikiem mimo młodego wieku ;-) był Pan Leszek Jędrysik
Serdecznie Dziękujemy Funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie oraz Posterunku Policji we Frysztaku za zabezpieczenie biegu wraz z jednostką Ochotniczej Straży Pożarnej w Kobylu z Panem Kazimierzem Drygasiem na czele.   Dziękujemy panu Leszkowi Jędrysikowi za pomoc w organizacji Biegu. Dziękujemy Przewodniczącej Gminnej Komisji do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Pani Reginie Matyce, która przyznała środki na prowadzenie programu „Patrzę Trzeźwo na Świat”.
 Serdecznie dziękujemy również wszystkim uczestnikom i kibicom, którzy mimo niskich temperatur zmobilizowali się, aby uczestniczyć w imprezie i dopingować biegaczy.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM