Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

FILMY I FOTO - WAŻNE WYDARZENIE ZAWODNIKÓW AKADEMII PIŁKARSKIEJ Z UDZIAŁEM WÓJTA GMINY FRYSZTAK, SPONSORÓW I RODZICÓW

W życiu każdego sportowca są chwile, które motywują do ciężkiego treningu i powodują, że sport staje się czymś ważnym i wyjątkowym. Takimi momentami z pewnością są pierwsze zawody, pierwszy medal, strzelona bramka czy zdobycie mistrzowskiego tytułu . Wydarzeniem, które zostaje na długie lata w pamięci jest także otrzymanie stroju reprezentacyjnego jako symbolu tożsamości danego klubu i przynależności do określonej grupy sportowców.
Tak też było w przypadku zawodników Gminnej Akademii Piłkarskiej Frysztak. W poniedziałek 17 lutego 2014 r. na sali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się ważna uroczystość dla piłkarzy „GAP” Frysztak.  
Podczas popołudniowego spotkania zawodników i zaproszonych gości odbyło się oficjalne wręczenie strojów piłkarskich połączone z treningiem pokazowym.
Gościliśmy rodziców oraz  osoby, dzięki którym możliwy był zakup strojów reprezentacyjnych.
W spotkaniu uczestniczył także Wójt Gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik, który zawsze wspiera inicjatywy sportowe na terenie naszej gminy, począwszy od sportu szkolnego, poprzez działalność GOSiRu i rozgrywki klubowe na zawodach strażackich i amatorskich ligach skończywszy. Pan Wójt podczas otwarcia zwrócił uwagę na działalność sekcji.  Zaznaczył  odpowiedzialność zawodników za sportową postawę  i godne reprezentowanie Akademii.  
Wspomniał o zaangażowaniu rodziców w rozwój sekcji  oraz wkład pracy trenerów. Podziękował rodzicom, sponsorom, dyrektorowi GOSiR, piłkarzom i ich trenerom.  Na zakończenie złożył życzenia wielu sukcesów i  zwrócił się do młodych piłkarzy aby brawami podziękowali wszystkim, którym na sercu leży działalność sekcji i rozwój sportu w Gminie Frysztak.

Po oficjalnym rozpoczęciu zawodnicy otrzymali stroje z rąk Wójta Gminy Pana Jana Ziarnika oraz przedstawiciela sponsorów Pana Łukasza Górnickiego.W następnym punkcie poniedziałkowego wydarzenia reprezentanci „GAP” Frysztak pod kierownictwem trenerów Pana Mateusza Dyki i Pana Marcina Piluta zaprezentowali swoje umiejętności. Była to także okazja do pokazania nowoczesnych metod treningowych, prowadzonych podczas cotygodniowych treningów. 


Serdecznie dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom i rodzicom za przybycie. Piłkarzom życzymy satysfakcji z uprawiania piłki nożnej. 
Szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów, którzy ufundowali stroje reprezentacyjne. 


SPONSORAMI GMINNEJ AKADEMII PIŁKARSKIEJ SĄ:
Pan Łukasz Górnicki – Gastrosystem (wyposażenie kuchni)
Pan Paweł Wnęk – Zielony Koszyk (sieć sklepów spożywczych) 
Pan Tadeusz Jabłecki – Rolmopex (sklep wielobranżowy)
Pan Wacław Salamon – SKP (stacja kontroli pojazdów i zakład samochodowy)
PATRONAT MEDIALNY: FRYSZTAK24  

Obecnie Gminna Akademia Piłkarska Frysztak przygotowuje  się do startu w "Powiatowej Lidze Piłki Nożnej", która niebawem rozpocznie działalność w naszym regionie.  W powiatowej lidze udział bierze 6 zespołów podzielonych na dwie grupy.  Nasza grupa składać się będzie z reprezentacji  Wiśniowej, Kozłówka i Frysztaka. 

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby do nas dołączyć.
Gminna Akademia Piłkarska Frysztak jest klubem dla wszystkich. Uczymy techniki, taktyki, kultury i dyscypliny. Nasze szkolenie polega przede wszystkim na wyrobieniu nawyku aktywnego wypoczynku połączonego z opanowaniem kunsztu piłkarskiego, radością z uprawiania piłki nożnej i integracji środowiska gminnego.
Cechuje nas profesjonalne podejście do treningu i zaangażowanie w rozwój sportu we wszystkich miejscowościach Gminy Frysztak.

SERDECZNE ZAPRASZAMY 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM