Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

PIŁKARSKIE SZRANKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR WÓJTA GMINY FRYSZTAK – FOTO

W dniu 29.09.2014 r. odbył się rozgrywany od trzech lat „Integracyjny Turniej Piłki Nożnej na Trawie Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Frysztak”. Głównym celem rozgrywek było propagowanie  piłki nożnej na terenie Gminy Frysztak, wspieranie działań realizowanych przez szkoły, integracja dzieci i młodzieży oraz rozszerzanie zakresu współpracy Ośrodka Sportu z placówkami oświatowymi. 
Uczniowie pod opieką nauczycieli spisali się rewelacyjnie pokazując doskonałą technikę gry popartą sportowym zachowaniem i atmosferą pełną radości. 
Młodzi zawodnicy walczyli jak zawodowi piłkarze pamiętając jednocześnie  o dobrej zabawie. Po trzech godzinach gier przyszedł czas na podsumowanie zawodów i przedstawienie wyników.   
Tak jak to na turniejach bywa zwycięzca był jeden ale zasłużone gratulacje, brawa, słodycze i dyplomy otrzymali wszyscy uczestnicy.  Podsumowania zawodów dokonał Wójt Gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik, który wręczył uczniom nagrody dziękując za udział i gratulując umiejętności oraz wyników dydaktycznych i wychowawczych  nauczycielom.


Oficjalne wyniki:
miejsce I: Szkoła Podstawowa Nr 1 we Frysztaku
miejsce II: Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Gogołowie
miejsce III: Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Lubli
miejsce IV: Szkoła Podstawowa z Cieszyny
miejsce V: Szkoła Podstawowa ze Stępiny
miejsce VI: Szkoła Podstawowa z Glinika Górnego.

Serdecznie dziękujemy dyrektorom szkół i nauczycielom za przyjęcie zaproszenia i współpracę w zakresie rozwoju sportu w Gminie Frysztak. Szczególne podziękowania kierujemy do zawodników za sportową postawę gratulując jednocześnie doskonałych umiejętności piłkarskich.

Patronem medialnym spotkania jest portal www.frysztak24.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM