Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

WSPÓLNA TURYSTYKA I UROK MAŁYCH MIEJSCOWOŚCI – GOSIR ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY GOSPODARSTWA AGROTURYSTYCZNE

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji od nowego roku rozpocznie działania w zakresie promocji turystyki i współpracy z gospodarstwami agroturystycznymi, rękodzielnikami, producentami zdrowej żywności oraz osobami, które prowadzą działalność wzbogacającą lokalny potencjał . Do współpracy zaprosimy także stowarzyszenia, które już prężnie działają w tym zakresie. 
Uważamy, że małe miejscowości takie jak gmina Frysztak mają ogromny potencjał. Chcemy zrzeszyć wszystkie osoby, którym na sercu leży rozwój  turystyczny i około turystyczny naszej gminy. 
Chcemy aby poprzez dobre ciekawe pomysły systematycznie rozwijać współpracę 
z branżą turystyczną i sportową na różnych płaszczyznach jej rozwoju. Naszą działalności rozpoczniemy od wyjścia z zaproszeniami do wszystkich osób , które pierwsze kroki mają już za sobą i świadome swoich zasobów oraz do tych, które nie wierzą, że turystyka jest grą zespołową i tylko taka forma może przynieść obopólne korzyści. 

Chcemy stworzyć wspólne reguły, normy i struktury, by działać i decydować w sprawach związanych z rozwojem turystyki w naszej gminie. 
Będziemy  szukać metod  i form skutecznie wykorzystujących tworzoną mapę zasobów, budując ofertę turystyczną oraz rozwijając ekonomiczne możliwości naszej gminy. 
Zaprosimy na konferencje właścicieli gospodarstw agroturystycznych,  gminnych działaczy i pracowników organizacji pozarządowych działających na rzecz rozwoju wsi i małych miejscowości, liderów lokalnych społeczności oraz osoby zainteresowane rozwojem naszej miejscowości.

  zdjęcia pobrano http://www.gorywolnosci.frysztak.pl 

Baza Ośrodka przy współpracy z osobami prowadzącymi podobną działalność z pewnością przyniesie obopólne korzyści i stanowić będzie obustronne uzupełnienie proponowanych ofert. Więcej informacji wkrótce. 

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM