Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

FITNESSOWY DZIEŃ KOBIET WE FRYSZTAKU


W czwartek 09.03.2017 r. odbyło się wyjątkowo energiczne i pełne optymizmu wydarzenie, którym był sportowy „Dzień Kobiet”. Tradycją stało się to, że w dniu święta wszystkich Pań Ośrodek Sportu zaprasza do wspólnych ćwiczeń mieszkanki gminy Frysztak oraz Panie z sąsiadujących miejscowości.

Celem imprezy było przede wszystkim uhonorowanie Płci Pięknej,  oraz podziękowanie za wspólnie spędzony rok... Czwartkowe zajęcia to także troska o sylwetkę, sprawność fizyczną i zdrowie. Nie mniej ważny był element integracji osób ceniących sobie aktywny wypoczynek oraz możliwość odreagowania stresów.

Spotkanie rozpoczęło się od życzeń złożonych przez Dyrektora GOSiR i występu czirliderek: "Frysztacki Dance" oraz "Małe Gigantki". Po prezentacji układów rozpoczęły się rytmiczne zajęcia fitness poprowadzone przez charyzmatyczne instruktorki.


Na zakończenie odbyło się spotkanie przy kawie i ciastku połączone z losowaniem upominków. Jak zawsze w tym wyjątkowym dniu panowała świetna atmosfera stworzona przez uczestniczki, czirliderki i rodziców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestniczkom za przyjęcie zaproszenia i wspólnie spędzony wieczór. Dziękujemy rodzicom czirliderek za zaufanie i współpracę. Wielkie podziękowania kierujemy także w stronę instruktorek za nieodpłatne przeprowadzenie zajęć.


Wszystkim Paniom Z okazji Dnia Kobiet składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych cudownych dni w życiu, by uśmiech zawsze rozpromieniał Wasze twarze i abyście zawsze czuły się doceniane. Życzymy Wam odnalezienia w ciszy swoich myśli najskrytszych marzeń, a w bliskich osobach siłę oraz piękno.

Opracowanie
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM