Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

52 ZAWODNIKÓW WE FRYSZTACKICH MISTRZOSTWACH NARCIARSTWA ALPEJSKIEGO - dziękujemy za frekwencję i wspaniałą atmosferę !


W piątek 23.02.2018 r. na stoku narciarskim w Gogołowie „Pod Dziedzicem” odbyły się „IV Amatorskie Mistrzostwa Gminy Frysztak w Narciarstwie Alpejskim”. 
Uczestnicy zawodów rywalizowali ze sobą w 6 grupach, podzielonych na podstawie wieku i płci w konkurencji slalom gigant. Podsumowując w 12-stu kategoriach wystartowało 52 miłośników białego szaleństwa - bardzo dziękujemy za świetną frekwencję.Organizatorem zawodów był  Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku  oraz Wyciągi Narciarskie w Gogołowie „Pod Dziedzicem”. Zawody były możliwe do pr\zeprowadzenia dzięki zaangażowaniu Pana Józefa Garncarskiego, którzy przygotował trasę slalomu oraz pełnił funkcję sędziego głównego mistrzostw. Sędziemu asystowali: Adam Garncarski,  Wojciech Arciszewski i Urszula Capiga.  Mistrzostwa zostały objęte Patronatem Honorowym przez Wójta gminy Frysztak Pana Jan Ziarnika.


Tradycyjnie sportowej rywalizacji towarzyszyła rodzinna i przyjacielska atmosfera, a wartością nadrzędną była dobra zabawa i integracja miłośników narciarstwa. Każdy uczestnik wykonał dwa przejazdy z pomiarem czasu elektronicznym. Zarówno dzieci jak i dorośli pokonali trasę slalomu według swoich możliwości, dając z siebie wszystko i czerpiąc radość z promowania zdrowego stylu życiaDekoracji zawodów dokonał Wójt gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik wspólnie z  Prezes Zarządu Firmy Elementy Budowlane Frysztak Panią Magdaleną Malikowską - właściciele wyciągów ufundowali karnety za pierwsze miejsca we wszystkich kategoriach.


Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za przyjęcie zaproszenia i wspólnie spędzony piątek. Podziękowania kierujemy do Państwa Malikowskich za udostępnienie stoku, współpracę oraz ufundowanie atrakcyjnych nagród. Dziękujemy Panu Józefowi Garncarskiemu i Adamowi Garncarskiemu za ustawienie slalomu oraz sprawne przeprowadzenie zawodów.
Dyplomy przygotowała księgarnia Beta z Frysztaka.
Największe podziękowania kierujemy do kibiców i zawodników, takiej atmosfery życzyłby sobie każdy organizator zawodów - niech już będzie kolejna zima !--------------------------------------------------------------------------------

UWAGA:
WYNIKI ZAWODÓW W WERSJI PDF - kliknij tu  

--------------------------------------------------------------------------------

Dziękujemy:
-----------------------------
Wójt Gminy Frysztak 
Jan Ziarnik
Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata
Prezes Zarządu Elementy Budowlane
Magdalena Malikowska
Sędzia główny zawodów
 Józef Garncarski
--------------------------------
Foto:
Renata Binkowicz
Urszula Capiga
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM