Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

KAJAKIEM DO DĘBA – dziękujemy za wspólnie spędzony dzień


W sobotę 10 sierpnia 2019 r. odbył się „I Spływ Kajakowy do Dęba”. Impreza organizowana przez Powiatowe Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej przy współpracy z frysztackim Ośrodkiem Sportu, spółką „Doliną Wisłoka”, GOKiem z Wiśniowej oraz Fundacją "Tołhaj" miała na celu rozwój turystyki kajakowej oraz promocję walorów przyrodniczych i dziedzictwa kulturowego naszego regionu. 

Nie mniej ważnym elementem spływu była integracja połączona z propagowaniem aktywnego wypoczynku i zwiedzaniem dwóch gmin należących do powiatu strzyżowskiego od strony rzeki...

Uczestnicy pokonali blisko 7 km odcinek prowadzący z Frysztaka do Wiśniowej. Płynąc szlakiem Wisłoka można było dostrzec to, czego, na co dzień nie doceniamy, a przyjazny nurt dostarczył sporo frajdy i satysfakcji.


Na zakończenie organizatorzy przygotowali ognisko z pieczeniem kiełbasek pod dębami w Zespole Parkowo Dworskim i Folwarcznym w Wiśniowej, a zainteresowani mieli możliwość zwiedzania Oficyny Dworskiej. Każdy kajakarz otrzymał pamiątkową odznakę!Był to miło spędzony dzień, który na długo zapadnie w pamięci wszystkich, którzy wzięli udział w kajakowej przygodzie płacąc do Dęba, który jako Europejskie Drzewo Roku przywitał wszystkich całą swoją okazałością. Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom za przyjęcie zaproszenia, wspólnie spędzoną sobotę oraz niepowtarzalną atmosferę. Podziękowania kierujemy do wszystkich współorganizatorów, a w szczególności dla dyrektora  Pana Kamila Mendochy i pracowników PCKiT w Wiśniowej za inicjatywę i super przyjęcie w zmodernizowanych obiektach.
No cóż... widzimy się za rok :-)


DZIĘKUJEMY
GOSiR Frysztak: Marek Armata, Dolina Wisłoka: Magdalena Śliwka, Bogusia Mikuszewska0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM