Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

TRYBUNY PIŁKARSKIE - CZEKAMY NA ZAWODNIKÓW I KIBICÓW - zdjęcia z etapów robót


Utwardzenie terenu wraz z ułożeniem krawężników i kostki brukowej pod trybuny to kolejna inwestycja, która jest realizowana wykorzystując okres ograniczenia korzystania z obiektów frysztackiego GOSiR-u. 
Gdyby nie epidemia SARS-Covid-19 obecnie na boisku GOSiR-u trwałyby rozgrywki ligowe klubu GMKS "Strzelec" Frysztak. Niestety stan zagrożenia epidemiologicznego spowodował zawieszenie ligi do odwołania. Niemniej jednak wykorzystujemy czas przerwy do tego aby w pełni przygotowany obiekt czekał na zawodników i kibiców ...  
Dlaczego takie rozwiązanie ?  
W roku 2019 pracownicy GOSiRu dokończyli ogrodzenie boiska piłkarskiego, które było niezbędne 
ze względu na przepisy dotyczące organizacji rozgrywek piłkarskich „Strzelca” Frysztak. Po dokończeniu ogrodzenia okazało się, że spadek terenu, na którym stała trybuna w stosunku do boiska piłkarskiego miał wpływ na ograniczenie widoczności - wzrok kibiców byłby na wysokości paneli ogrodzeniowych. Dobrym rozwiązaniem tej sytuacji było podniesienie trybuny do góry tak, aby kibice komfortowo mogli śledzić rywalizację swoich faworytów.


Jak wyglądały prace ? 
W ubiegłym roku po dokończeniu ogrodzenia, wykonano nasyp ziemny - ziemia została odpowiednio zagęszczona i zostawiona na zimę. Z kolei marcu 2020 r. na tak przygotowanym nasypie rozpoczęły się prace związane z utwardzeniem tego terenu - położono krawężniki i wykonano odpowiednią podbudowę. W najbliższym czasie zostanie położona kosatka brukowa, a na  niej trybuny. Inwestycja będzie maiła długości 30 m co pozwoli zmieścić dwa moduły trybun w sumie ponad 200 miejsc siedzących. Nad trybunami będzie można zamontować zadaszenie. 


W bieżącym roku planowane jest malowanie ogrodzenia na grafitowo wraz z montażem paneli o tym samym kolorze.

Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM