Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

KORT TENISOWY GOSiR Frysztak – prace konserwacyjne i dezynfekcja


Kort tenisowy to kolejny obiekt Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku, na którym zostaną przeprowadzone prace konserwacyjne i dezynfekcja. Koronawirus sparaliżował praktycznie całkowicie życie sportowe, ale pracownicy frysztackiego Ośrodka Sportu mają, co robić... Analizując koszt atestowanego sprzętu oraz wartość obiektów sportowych zdajemy sobie sprawę z tego, że nie możemy dopuścić do sytuacji, w której obiekty i ich wyposażenie mogłyby ulec zniszczeniu.   


Z kolei biorąc pod uwagę ilość obiektów oraz tereny liczące ponad 4,5 ha powierzchni trzeba się liczyć z tym, że mimo trudnej sytuacji czeka nas sporo pracy. Oczywiście Pracownicy Ośrodka realizują zadania z zachowaniem wdrożonych zaleceń wynikających ze stanu zagrożenia epidemiologicznego - wszystko po to że jak zagrożenie minie, będziecie mogli Państwo korzystać z odpowiednio przygotowanych obiektów pod względem sanitarnym i estetycznym. 

Prace wykonywane są systematycznie – na dzień dzisiejszy pracujemy przy rozbiórce sceny i boisku piłkarskim. Kontynuowany jest również remont szatni gospodarzy. Z kolei wraz z początkiem kwietnia zostały wdrożone procedury związane z przygotowaniem basenów kąpielowych: więcej na temat basenu – kliknij tu  

Szanowni Państwo
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku pracuje w zakresie prowadzenia prac remontowych, modernizacyjnych i konserwacyjnych. Poświęcamy czas dla obiektów, które wymagają systematycznej obsługi. Czekamy na Państwa każdego dnia i jesteśmy w pełni gotowi do działania na 200% swoich możliwości, aby nadrobić każdy dzień, który epidemia nam zabiera. 


Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata  

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM