Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

UWAGA: DZIAŁANIA NA SZKODĘ FRYSZTACKIEGO SPORTU ?


Szanowni Państwo!
Czy wgląda na to, że "Frysztacki Profil Informacyjny" ora Profil: "Gogołów, Frysztak, Brzostek i Okolice" wspólnie wdrażają działania na szkodę frysztackiego sportu oraz Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku? Ponadto Administratorzy tych profili działają anonimowo, nie podpisując się pod wstawianymi przez siebie artykułami.
Moim zdaniem jest to atak na mienie gminy oraz działania zmierzające do zmniejszenia lub zablokowania możliwości dostępu do sportu mieszkańcom gminy Frysztak. 
Na stronie urzędu gminy pojawiają się sprawozdania, które można analizować - po to są, ponieważ nie mamy nic do ukrycia. Natomiast wyciąganie umniejszających wniosków przez anonimowych autorów i przedstawianie ich publicznie w niekompletny i nierzetelny sposób działa na szkodę gminnej jednostki. 


Kochani GOSiR Frysztak to jest Wasze mienie i tworzymy je dla Was – jesteśmy dumni, że przychodzą do nas dzieci, młodzież i całe rodziny. Wszystkie inwestycje, które prowadzimy mają na celu uatrakcyjnienie oferty sportowej, turystycznej i wypoczynkowej z myślą o Was i Waszych dzieciach. Wszystko, co powstaje, podnosi wartości mienia mieszkańców. Jesteśmy otwarci dla Wszystkich mieszkańców niezależnie od tego, z której części gminy pochodzą.


To już kolejna prośba z mojej strony, ale i ostatnia… Następnym ruchem ze strony Ośrodka Sportu będzie złożenie zawiadomienia do prokuratury!
Więc ostatni raz bardzo proszę o nie niszczenie wizerunku GOSiRu, ponieważ przekazywanie niekompletnych i umniejszających informacji powoduje to, że zmniejsza nam się możliwość pozyskiwania dochodów - każda negatywna informacja publikowana na zewnątrz odstrasza naszych potencjalnych klientów - starty mogą sięgać nawet 350000 zł. Jeśli otrzymamy informację od jakiegokolwiek klubu, że rezygnuje z naszej oferty przez działania wymienionych profili zapewniamy, że będziemy rościć odszkodowanie w wysokości strat. 


Nasze obiekty to 4,5 ha powierzchni, na które składają się: baza noclegowa, sala gimnastyczna, siłownia wewnętrzna, siłownia pod chmurką, plac zabaw, boiska piłkarskie, boisko do siatkówki plażowej, kort tenisowy, zewnętrzne baseny, drewniana altana, boisko asfaltowe. Administrujemy szlaki turystyczne, prowadzimy imprezy sportowo-rekreacyjne, wynajmujemy sale na imprezy okolicznościowe, współpracujemy z jednostkami gminnym i powiatowymi, szkołami, klubami i organizacjami pozarządowymi. Każdego roku gościmy zgrupowania i obozy sportowe.
Utrzymując taką ilość obiektów ponosimy koszty, ale podnosimy wartość mienia gminy, a to jest bezcenne.


Szanowni Państwo!
Podsumowując: jeśli tacy ludzie jak administratorzy wymienionych profili doprowadziliby do sytuacji, że nie będzie dostępu do sportu i kultury to będzie bardzo smutny czas.... Nie wolno zabierać możliwości dostępu do sportu, kultury, czytelnictwa itp.. Nie wolno zabijać naszej tradycji i tożsamości.


Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM