Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TRÓJEK SIATKARTSKICH ROZSTRZYGNIĘTY



 Dzień 11.12.2021 to druga siatkarska sobota na hali  GOSiR Frysztak, która  przeciągła podobnie jak pierwsza siatkarzy z całego Powiatu Strzyżowskiego na Mikołajkowy Turniej Trójek Siatkarskich. Tym razem do współzawodnictwa zgłosiło się 5 drużyn , które po oficjalnym otwarciu przystąpiły do losowania i ustalenia zasad regulaminu turnieju.

Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym” do 2 wygranych setów    do 15 pkt,  tie break  także do 15 pkt. Każda drużyna rozegrała po 4 mecze. Ogółem przez około 4 godziny  rozegrano 10 meczy turniejowych.

Turniej został przeprowadzony zgodnie z obowiązującymi zasadami dotyczącymi covid-19. Trzeba jednak pamiętać ,że  w dobie pandemii bardzo ważna jest aktywność fizyczna , która łagodzi stres.

 Już pierwsze spotkania pokazały ,iż walka o zwycięstwo w całym turnieju będzie bardzo wyrównana a poziom gry zawodników na wysokim poziomie        i tak turniej przebiegał do samego końca. Mecze dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. Widać było zaangażowanie w walkę o każdy punkt , można powiedzieć ze gracze włożyli w grę kawał  serca . Mimo zaciętości turniej przebiegał w duchu fer-pley.

     Po rozegraniu wszystkich meczy turniejowych oraz podliczeniu dorobku punktowego przedstawiamy poniżej klasyfikację końcową.



KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I  Miejsce:

Jakub Mazur – Michał Mroczka – Dawid Błażejowski

II Miejsce:

Kacper Paszek – Michał Guzik – Michał Piskozub

III Miejsce:

Krystian Łukaszek – Marcin Łukaszek – Kamil Patryn

IV Miejsce:

Adrian Nowak – Krystian Matłosz – Patryk Godek

V Miejsce:

Tomasz Gabor – Michał Gabor – Kacper Gugała

Dla najlepszych trójek siatkarskich przygotowano pamiątkowe medale  i dyplomy.

Koordynatorem turnieju był Wojciech Arciszewski – Menedżer sportu w GOSiR Frysztak.

            Siatkarski turniej zakończył ten rok sportowy w GOSiR Frysztak . To był bardzo specyficzny rok zupełnie inny niż w latach poprzednich , jednak mimo wielu ograniczeń staraliśmy się aby obiekty tętniły sportowym życiem i tak też  było.

            Gratulujemy zwycięzcom a  pozostałym uczestnikom że byli z nami mając nadzieję ,że dobra atmosfera i  dobra zabawa zachęcą Was  także do udziału w imprezach sportowo – rekreacyjnych organizowanych  przez GOSiR Frysztak w roku 2022. Dziękujemy!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM