Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

MACIE PROPOZYCJE ZAWODÓW - MY JE ZREALIZUJEMY !!! (propozycje proszę zamieszczać do 12.02.2012r.)

Bardzo prosimy o wpisanie w komentarzach tego postu propozycje dotyczące zawodów, jakie uważacie Państwo, że powinny znaleźć się w kalendarzu imprez sportowo-rekreacyjnych GOSiR Frysztak.
Wpisywać można dyscyplinę sportową lub opis zawodów, jakie Państwo proponujecie. Najciekawsze propozycje lub pomysły, jakich będzie najwięcej zostaną zrealizowane w formie otwartych zawodów gminnych. 

14 komentarze:

 1. zrobic jakis turniej pilkarskich ze wkladem pienieznym od druzyny. Chetni zawodnicy z gminy frysztak i nie tylko tworza zespol, nazwe etc. , potem tworzy sie harmonogram - jak duzo druzyn to np, turniej 3-dniowy . Zwycieska druzyna wygrywa pieniadze z wkladu. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Najważniejsze zawody dla mnie już organizujecie- zawody szachowe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. pilka halowa strazacy z jednostek osp :)

  OdpowiedzUsuń
 4. 3vs3 w kosza no i siatkowka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Turniej w kosza obowiazkowo. CHodzi o wzrost popularnosci basketu w naszej gminie. Swego czasu na wakacjach CSTR i policja w Strzyzowie organizowala turnieje w kosza? Kto wygral w Strzyzowie? - Frysztak, kto wygral we Frysztaku - Frysztak - Kto wygral w Niebylcu? - Frysztak, kto wygral ostatni turniej w Strzyzowie? - Frysztak. Zainteresowanie koszykówką wśród zdolnej młodzieży wzrosło o wiele. Niektorzy widzieli popisowe nasze popisowe występy, lecz co tydzien musimy placic gruba kase zeby moc realiZowac nasze pasje. Panowie i Panie - nie dajmy się zagubić w świecie piłki nożnej - naprawdę, to nie jedyny sport w który można zainwestować. Myślę że nowy, życzliwy GOSiR Wezmie pod uwagę moją prośbę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dołączam się do komentarza Burmistrza, to co napisał jest prawdą.
  Na wszystkich turniejach, które organizował CSTR górował Frysztak.
  Ale tutaj we Frysztaku koszykówka nie ma się jak rozwijać, nawet boiska teraz nie będzie. Tylko piłka nożna liczy się we Frysztaku, a wyniki nie są zbyt zachwycające.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja sobie myślę ,że letnie i halowe rozgrywki mają już swoje miejsce w życiu gminy. Czas pomyśleć o zimie i zaprosić mieszkańców do udziału w zmaganiach zimowych. Macie pod nosem świetne tereny i aż się prosi to wykorzystać. Tradycje lokalne skąpe, lecz nie przekreślają optymizmu na przyszłość. Czym motywować taką propozycje? Od niedawna macie w gminie mieszkankę- dziewczynę która z Justyną Kowalczyk w czasach swojej młodości reprezentowała nasz kraj w narciarstwie klasycznym a tym samym osobę która w duszy kocha narciarstwo biegowe i z pewnością doradzi jak "ugryźć" ten temat organizacyjnie. UWAGA> Kto pierwszy prawidłowo na ramach tego forum odpowie na pytanie co w narciarstwie biegowym oznacza skrót CT i na jakim dystansie odbywa się główny bieg w Biegu Piastów otrzyma ode mnie pamiątkowy medal z jednej z ostatnich edycji Biegu Piastów. Nagroda do odebrania u dyrektora GOSIRu od czwartku( czas na dostarczenie). Pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Koszykówka Spoko, Ale Trzeba Wziąć Pod uwagę Ilość Zawodników zaangażowanych w taki tórniej Gminy frysztak bedzie to moze 1-2 druzyny czyli liczmy okolo 30 mieszkancow reszta to inne gminy, natomiast pilk nozna czy siatkowka jest dużo bardziej popularnym sportem co przyczyni sie do wiekszej ilosc druzyn. a pamietac trzeba ze głownie chodzi o nasze gminne srodowisko, KTos napisał o jednostkach OSP. to bardzo konfortowy podzial i sprawiedliwy przy wspólpracy z komendantem gminnym mozna cos takiego zrobic. Prezes jednostki potwierdza pieczatka liste reprezentacjną danej jednostki i wszystko gotowe, jedynie jakis sedzia i hala :) np gimnazjum Frysztak Czy OSW we frysztaku. i wiele wiecej nie trzeba .. no jeszcze dyplomy :) heh co wy na to ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Koszykówka. Moim zdaniem chodzi przede wszystkim o promowanie sportów. Myślę, że zwłaszcza młodzi ludzie po obejrzeniu popisów zawodników z chęcią spróbują własnych sił (trzeba zaznaczyć, że kosz ma to do siebie, że potrafi być bardzo widowiskowy różnego rodzaju zwody, wsady etc.)

  OdpowiedzUsuń
 10. Odnośnie turniejów które opisujecie jestem za .Od siebie mam takie propozycje- Armwrestling (siłowanie na ręce ) wiadomo wiąże się to z odpowiednim sprzętem (stoliki sędzia )emocji co nie miara są to zawody dla wszystkich podział na wagę ciała.Takie zawody profesjonalne rozgrywane były w Nisku jest tam klub.Druga propozycja wyciskanie sztangi -tutaj można eksperymentować zawodnik wyciska ciężar swojego ciała liczy się ilość powtórzeń lub podział na wagę i kto najwięcej podniesie, różne są rozwiązania jak to zorganizować. Tego jeszcze u nas nie było myślę że chętnych by nie brakowało -coś nowego -

  OdpowiedzUsuń
 11. Turniej w Darta.Zawody strongmenów tutaj są różne warianty można to zrobić dla młodzieży lub zorganizować turniej wsi i wtedy daną wieś reprezentuje jeden lub dwóch zawodników ,a konkurencji jest wiele.Dawno u nas nie było turnieju w piłce nożnej, na boisku dla wsi z terenu naszej gminy.

  OdpowiedzUsuń
 12. Panowie i Panie proszę podawać swoje propozycje.

  OdpowiedzUsuń
 13. Do Anonimów:
  z tego co wiem w marcu odbędą się dwa turnieje dla jednostek OSP z naszej gminy. Tenis stołowy jak w zeszłym roku oraz turniej w piłkę nożną halową. Także cierpliwości.... :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM