Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

ZAPRASZAMY DO UPRAWIANIA NARCIARSTWA KLASYCZNEGO – STADION GOSIR FRYSZTAK - BEZPŁATNE TRASY BIEGOWE -


Gminy Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza pionierów narciarstwa biegowego do udziału w propagowaniu i rozwijaniu  pięknej dyscypliny sportu jaką jest narciarstwo biegowe.   

Dużym plusem uprawiania narciarstwa biegowego jest wszechstronny rozwój organizmu i szeroki zakres pracy wszystkich partii mięśniowych. Bez wątpienia ważnym elementem jest brak dodatkowych kosztów oraz fakt, że nie trzeba stać w kolejkach do wyciągów.


Ośrodek przygotował tory do uprawiania narciarstwa biegowego stylem klasycznym i stylem łyżwowym. 
Korzystanie z torów i sprzętu narciarskiego jest bezpłatne ! (ilość sprzętu ograniczona).

Trasy biegowe czynne są  od Pn do Pt w  godz. od 8:00 do 21:00. 
Soboty w godz. od 8:00 do 16:00 
Niedziele GOSiR jest czynny w zależności od odbywających się imprez. 

15 komentarze:

 1. „I Rajdzie Doliną Wisłoka- O co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam Państwa. Podam jeszcze raz nr telefonu 605-738-615 Marek Armata

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie Panie MARKU o ten opis chodziło (przejście na nartach biegowych wzdłuż brzegu Wisłoka)Dziękuje

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie MARKU proszę wszystkie wpisy dodawać .

  OdpowiedzUsuń
 5. Po pierwsze to nie jest reklama Tras biegowych w Gogołowie Tylko uświadomienie panu panie MARKU że trasy biegowe nie na GOSIR Narciarstwo w Gminie niech się rozwija w Gogołowie ,a swoje ambicje proszę schować do kieszeni.Proszę robić to co pan zaczął czyli funkcjonowanie hali.

  OdpowiedzUsuń
 6. Proszę zabezpieczyć lodowisko Panie MARKU

  OdpowiedzUsuń
 7. p.MARKU prosze podac date rajdu .

  OdpowiedzUsuń
 8. A niby dlaczego w Gogołowie , co to Gogołów ma monopol na narty, nic się nie przejmuj Marek tylko rób swoje.

  OdpowiedzUsuń
 9. Byłem w Gogołowie i tam nie ma tras biegowych, natomiast jest wyratrakowana łąka zdeptana i osrana (przepraszam za wyrażenie przez konie). Trasy biegowe są to dwa ślady zrobione przez odpowiedni sprzęt a nie ubite przez ratrak - tam sie nie da biegać.
  Byłem i wróciłem rozczarowany do domu. Ludzie z GOGOŁOWA wy nie macie pojecia co to są trasy biegowe !!!!!! Mieszkam za Krosnem ciekawe kto mi wróci kase za paliwo - masakra !!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam pytanie czy te trasy na murawie stadionu nie wpłyną na późniejsze użytkowanie przez piłkarzy ? piłkarze nie mogą grać a biegać na nartach można?

  OdpowiedzUsuń
 11. Tu trzeba odwołać się najpierw do fizyki i wyliczyć siłę oddziaływania (nacisku) na daną powierzchnię. Bez szczegółowych wyliczeń matematycznych łatwo się zorientujemy, że nacisk człowieka na nartach jest dużo mniejszy niż w butach a na dodatek w butach z korkami (trzeba by więc ciężar ciała podzielić tylko na powierzchnię samych korków). Na dodatek narciarz wykonuje inne ruchy niż piłkarz. Dodatkowo narciarz porusza się po warstwie ugniecionego śniegu - należało by obliczyć i wziąć pod uwagę jego sprężystość. I jeszcze informacja istotna - tory są poza liniami boiska.

  OdpowiedzUsuń
 12. A dlaczego niby narciarstwo ma się rozwijać wyłącznie w Gogołowie? I dlaczego ktoś ma chować czy ukrywać swoje ambicje? I kto ma o tym decydować? A może komuś po prostu przeszkadza to wielkie GRATIS...
  Panie Marku, trzymam kciuki i oby tak dalej. Pozdrawiam, Patryk

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeszcze mogę dodać do powyższego komentarza, że aktualnie ziemia jest tak zamarznięta, że słoń mógłby na nartach biegać i nic by się nie stało.

  A w Gogołowie to można pobiegać ale chyba z nartami na plecach...

  OdpowiedzUsuń
 14. Typowe 'frysztackie' zachowania widać powyżej. Jak ktoś z Was ma jakieś uwagi personalne, to Pan Marek podał numer telefonu - załatwcie to jak DOROŚLI, osobiście.

  Idea biegów - świetna. Nareszcie ktoś nie tylko dostrzegł możliwość, ale również podjął się realizacji inicjatywy sportowej dla wszystkich mieszkańców.

  OdpowiedzUsuń
 15. BRAWO PANIE MARKU!!!!!!!!!!!!!!! Swietna inicjatywa,a w Gogołowie takie trasy to sa wszedzie gdzie jest droga osniezona i nie posypana piaskiem i solą!!!
  To jest kpina ,a nie trasy biegowe.
  Tak trzymac panie MARKU.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM