Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkół Podstawowych Wyniki / Foto

 W dniu dzisiejszym (29.03.2012r.) został rozegrany  Turniej Piłki Nożnej  Halowej Szkół Podstawowych  o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy. Organizatorem turnieju Był GOSiR Frysztak. Turniej odbył się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 1 we Frysztaku.
Sędzią głównym turnieju był Pan mgr Leszek Jędrysik. Rozgrywki  sędziowali również Pan mgr Mateusz Dyka oraz Pan mgr Marcin Pilut. 

Celem turnieju była integracja młodzieży szkolnej, propagowanie aktywnych form wypoczynku, popularyzacja piłki nożnej na terenie Gminy Frysztak oraz  wpajanie zasad „fair-play”. Turniej przebiegał w milej, sympatycznej i sportowej atmosferze. Rozgrywki prowadzone były systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach. 
Wyniki:
I miejsce – Zespół Szkół w Lubli
II miejsce – Zespół Szkół w Stępinie
III miejsce Szkoła Podstawowa z Frysztaka
IV miejsce – Zespół Szkół z Gogołowa 
V miejsce – Szkoła Podstawowa z Glinika Górnego
VI miejsce – Szkoła Podstawowa z Cieszyny 

Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały piłki ufundowane przez GOSiR Frysztak. Najlepszym zawodnikiem turnieju został: Mateusz Koś z Lubli. 
W turnieju brały udział dwie dziewczynki z Zespołu Szkół w Gogołowie: Natalia Balicka oraz Diana Lechwa. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła Natalia Balicka, która otrzymała wyjątkowy długopis ufundowany przez Przewodniczącego Rady Gminy Pana mgr Stanisława Armatę. 
Gratulujemy wszystkim uczniom umiejętności, postawy, zaangażowania i gry Fair Play. Dziękujemy serdecznie nauczycielom za przygotowanie uczniów i 100% frekwencję oraz pomoc w przeprowadzeniu turnieju.  

 


2 komentarze:

  1. Ta, Koś, a ten mały Messi ze Stępiny? Koleś brał piłkę na swojej połowie, przechodził wszystkich i strzelał gola... I to nie na farcie, gościu robił tak cały czas.

    OdpowiedzUsuń
  2. nie mały tylko Stasik !!!

    OdpowiedzUsuń

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM