Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

SPORTOWA NIEDZIELA NA ZMODERNIZOWANYCH OBIEKTACH GOSiR FRYSZTAK

W drugi dzień sportowego weekendu (30.09.2012 r.) w Gminie Frysztak przeprowadzone zostały trzy turnieje sportowo-rekreacyjne dla naszych mieszkańców w ramach imprez związanych z otwarciem nowej bazy. Rozgrywki  odbyły się na nowoczesnych obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji które powstały dzięki środkom pozyskanym w ramach realizacji Projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 - 20013.
Tytuł projektu: MODERNIZACJA I ROZBUDOWA OBIEKTÓW REKREACYJNO-SPORTOWYCH GMINNEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI WE FRYSZTAKU. 

Realizacja Projektu pozwoliła rozbudować Ośrodek o nowoczesne obiekty takie jak: budynek GOSiRu wraz z podjazdami dla niepełnosprawnych i nowoczesna kotłownia, kort tenisowy, boisko piłkarskie, sala gimnastyczna i zjeżdżalnia wodna z systemem sterowania i sygnalizacją świetlną. Realizacja Projektu to także zwiększone zatrudnienie, które przełożyło się na efektywność pracy i wpływa pozytywnie na zwiększenie oferty sportowo-rekreacyjnej i turystycznej.
Weekendowe rozgrywki to imprezy sportowo rekreacyjne, w których mimo walki o zwycięstwo liczył się przede wszystkim udział i dobra zabawa. Była to także okazja do przedstawienie mieszkańcom szczegółów związanych z realizacją projektu w ramach, którego Ośrodek dysponuje tak piękną i nowoczesną bazą.

Zawody rozpoczęły się o godz. 9:00 „I Amatorskim Turniejem Tenisa Ziemnego o „Mistrzostwo Gminy Frysztak w kategorii Kobiet . Następnie o  godz. 10:00 walkę o mistrzostwo naszej gminy w tenisie ziemnym   rozpoczęli Panowie.
Kolejnym turniejem w tym dniu był „I Amatorski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Frysztak”
Sportowy dzień we Frysztaku trwał ponad 7 godzin i uczestniczyło w nim aktywnie  ponad 90 mieszkańców.
Dla uczestników niedzielnej rywalizacji Wójt Gminy Frysztak oraz Ośrodek Sportu we Frysztaku zapewnił nagrody w postaci pucharów, dyplomów, piłek i różnego rodzaju gadżetów.  Dla wszystkich zawodników czekał również ciepły posiłek przygotowany przez pracowników  Zespołu  Szkół w Stępinie.
Przez cały dzień panowała sportowa oraz pełna pozytywnych emocji atmosfera. Stwierdzamy z pełną odpowiedzialnością, że mieszkańcy naszej gminy nie tylko potrafią wspaniale walczyć ale przede wszystkim potrafią się bawić i czerpać satysfakcję z rywalizacji.  
OFICJALNE WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH ROZGRYWEK:
„I Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego o Mistrzostwo Gminy Frysztak” w kategorii kobiet:
Uczestniczyły  4 Panie
miejsce I Anna Wiśniowska
miejsce II Joanna Mikuszewska-Szombara
miejsce III Małgorzata Król
miejsce IV Urszula Capiga
„I Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego o Mistrzostwo Gminy Frysztak” w kategorii mężczyzn:
uczestniczyło 16 Panów
miejsce I Jarosław Lenart
miejsce II Michał Jamróg
miejsce III Grzegorz Błoniarz
„I Amatorski Turniej Wsi o Puchar Przechodni Wójta Gminy Frysztak”
udział wzięło 7 sołectw :
miejsce I Frysztak
miejsce II Glinik Dolny
miejsce III Glinik Górny
Ponadto w turnieju uczestniczyły następujące miejscowości:
Twierdza
Cieszyna
Pułanki
Glinik Średni
„Królem Strzelców” turnieju piłkarskiego został Grzegorz Błoniarz.
Uroczystego otwarcia i zakończenia prowadzonych  rozgrywek dokonał Wójt Gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik, który podziękował wszystkim zawodniczkom i zawodnikom za udział, wspaniałą atmosferę i dobrą zabawę. Pogratulował również umiejętności i zwycięstwa najlepszym. Podziękował także dyrektorowi i pracownikom Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji za przygotowanie i przeprowadzenie rozgrywek.
Serdecznie podziękowania kierujemy sponsorom za wsparcie naszej inicjatywy.
Sponsorami turnieju byli:
Tomasz Mikuszewski i S-ka "Auto Naprawa i Handel" www.mikuszewski.pl 
Polski Związek Piłki Nożnej w Warszawie - Pan Tomasz Zabielski http://pzpn.pl 
Krośnieńskie Huty Szkła www.krosno.com.p
Aleksander Lorenz  - Naczelnik OSP z Mazańcowic
Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi Zespołu Szkół w Stępinie za przygotowanie pysznego bigosu.

Partner medialny:
 Frysztak24 
Zapraszamy do oglądania galerii: klik-  Frysztak 24 - GALERIA

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM