Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

WSPÓLNE SZUSOWANIE NA STOKU NARCIARSKIM W KRYNICY

Wszyscy uczestnicy wyjazdu - kliknij aby powiększyć.
W dniu 05.01.2013r. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z sekcją narciarstwa alpejskiego GMKS „Strzelec” Frysztak zorganizowali dla mieszkańców Gminy Frysztak i członków sekcji wyjazd rekreacyjno-szkoleniowy do Krynicy.  
W wyjeździe udział wzięło 35 narciarzy. Uczestnicy  mieli możliwość skorzystania z pomocy instruktorów lub mogli samodzielnie szusować po trasach Stacji Narciarskiej „Słotwiny”.
Dzieci zrzeszone w klubie jeździły pod opieką kierownika sekcji Pana Józefa Garncarskiego oraz instruktor Pani Iwony Garncarskiej. W trakcie pobytu nie zabrakło czasu na odpoczynek, wspólne biesiadowanie w barze przy stoku i kubek ciepłej herbaty.
Warunki pogodowe były zmienne, momentami wiał wiatr, sypał śnieg, a od czasu do czasu pojawiały się delikatne promyki słońca. Czas na nartach minął bardzo szybko ponieważ sprzyjały nam warunki na trasach oraz przyjemna atmosfera wśród uczestników.
Dziękujemy wszystkim narciarzom za wspaniałą, wspólną zabawę.
Mamy również nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Państwa przy organizacji następnego wyjazdu. 
W planach Tatrzańska Łomnica.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Wkrótce wraz z sekcją narciarską zaprosimy Państwa do udziału
w „I Mistrzostwach Frysztaka w Narciarstwie Alpejskim”. Już dziś możemy zdradzić rąbek tajemnicy dotyczący nagród.Wśród wszystkich uczestników rozlosujemy dwie 50% zniżki  na prawo jazdy oraz upominki ufundowane przez Ośrodek Szkolenia Kierowców „Renoma”
Będą także medale, dyplomy, ciepły posiłek oraz maskotki dla najmłodszych uczestników. 
Na zawody zapraszamy zarówno doświadczonych narciarzy jak i tych, którzy chcą spróbować swoich sił na profesjonalnie przygotowanym slalomie lub po prostu miło spędzić czas. 
Szczegóły na temat mistrzostw wkrótce.
Tekst:  Marek Armata
Foto: Józef Garncarski , Marek Armata0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM