Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

ZIMOWE WIECZORY SPRZYJAJĄ ZAJĘCIOM SPORTOWO- REKREACYJNYM/ ZAJĘCIA FITNESS I LIGA „GALB” ZYSKUJE NOWYCH SYMPATYKÓW / PRZYPOMINAMY O GŁOSOWANIU NA PAULINĘ FILIP W PLEBISCYCIE NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA.


----FITNES----FITNES----FITNES----
Gdy dzień jest krótki  zazwyczaj maleje także  ochota na ruch. Jakby tego było mało, apetyt dopisuje bardziej niż w pozostałe dni roku i jak na złość organizm chętniej gromadzi tkankę tłuszczową chroniąc się przed zimnem. Co zrobić, aby zimowe miesiące nie odbiły się negatywnie na naszej sylwetce ?.
Aby się tego dowiedzieć wystarczy zapytać prężnej grupy Pań „Fitnessiarek”, które zimowe wieczory poświęcają na zajęcia ruchowe przy muzyce. W dzisiejszy mroźny i śnieżny wieczór na zajęcia Aerobiku przyszło ponad 30 Pań.  Gratulując Paniom przypominamy, że zajęcia fitness to nie tylko  ładna sylwetka ale także sposób na dobry humor i samopoczucie.
--------------------------------------------------
----GALB----GALB----GALB----
Informujemy, że trwają ostatnie przygotowania do rozpoczęcia II sezonu „Gminnej Amatorskiej Ligi Badmintona” - „GALB” Frysztak. Badminton stał się dyscypliną, która bardzo prężnie rozwija się w naszej gminie. Do drugiego sezonu zapisało się 32 osoby, 12 Pań i 20 Panów.
Liga „GALB” jest ligą dla każdego !!! rozwija koordynację, zwinność, szybkość, wytrzymałość i refleks.
--------------------------------------------------

----PAULINA----PAULINA----PAULINA----
Paulina Filip odnosi kolejne sukcesy biegowe na prestiżowych zawodach lekkoatletycznych– przypominamy, że wszyscy możemy wspierać Paulinę głosując na nią w plebiscycie na najlepszego sportowca. Szczegóły dotyczące głosowania – kliknij

ZASADY GŁOSOWANIA SMS-AMI PONIŻEJ:
Prawidłowy SMS musi zawierać: prefiks czyli litery SPT (Sportowiec Podkarpackiego Trójmiasta), T (Trener Podkarpackiego Trójmiasta). Wpisujemy więc litery SPT i kolejne cyfry, przedzielone przecinkami lub kropkami, przyporządkowane poszczególnym sportowcom według ustalonej przez głosującego kolejności, następnie wpisujemy literę T i trzy cyfry podporządkowane trenerom np. 6,7,3. Wielkość liter nie ma znaczenia.
Uwaga wszystkie znaki wpisujemy bez spacji. Przykładowy sms: SPT17,30,21,11,6,9,13,18,7,8,T6,8,2
W przypadku nie zagłosowania na 10 różnych sportowców oraz 3 trenerów głos będzie nieważny, podobnie jak w głosowaniu na kuponach wyciętych z gazet.
Skomplikowane ale warto poświęcić parę minut :-) 
SMS wysyłamy na numer: 7136 (koszt sms-a: 1,23 zł z VAT).
Numer Pauliny - 17
 Halowe mistrzostwa Polski juniorów i juniorów młodszych; galeria - kliknij
 --------------------------------------------------

----DZIĘKUJEMY----DZIĘKUJEMY----DZIĘKUJEMY----
Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy korzystają z ofert przygotowanych przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Państwa uczestnictwo i zaufanie jest dla nas najważniejsze. 

ZAPRASZAMY
Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata
 -------------------------------------------------

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM