Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

FILM !!! - NA BYLE CZYM I BYLE JAK ALE Z WIELKĄ KLASĄ !!!


W dniu 09.02.2013r. odbył się „I Frysztacki Zjazd na Byle Czym i Byle Jak”. Była to impreza podczas której terminy „byle co i byle jak” zmieniły swoje oblicze. Okazało się że "byle co" wcale nie oznacza byle co, a byle jak wcale nie oznacza źle. Pomysły i inwencja twórcza uczestników imprezy przerosła oczekiwania organizatora. Zawody przebiegały w atmosferze śmiechu i radości, której towarzyszyła dobra zabawa i doping kibiców. Krótko mówiąc: „byle co my nie pękli ze śmiechu”. Wszyscy starali się byle jak najlepiej wypaść w czasie zawodów przed byle jaką komisją i zdobyć byle jakie mistrzostwo, poparte byle jakim werdyktem. Komisja oceniała byle jakie pojazdy byle jak i nie łatwo ją było byle czym zaskoczyć. Dbała aby zawodnicy nie  jeździli byle czym prędzej lecz byle jak najbezpieczniej.
W związku z tym, że frekwencja nie była całkiem byle jaka to postawiliśmy aby i byle jak najlepsza była jakość.  Był to naprawdę wyjątkowy dzień ponieważ rzadko się zdarza aby po ośnieżonym stoku jeździły: motopompy, czołgi, wanny, pirackie łodzie, łódki itp. 
Na koniec zawodów spędziliśmy wspólnie czas przy byle jakim ognisku smażąc kiełbaski ze zwróceniem uwagi byle jak najdokładniej je upiec.
W zjeździe udzial wzięło 7 ekip.
Oficjalne wyniki zjazdu na byle czym i byle jak:
Kategoria najśmieszniejszy pojazd:
exaequo:
I miejsce: Stowarzyszenie Frysztackie w "Czarnej Pierdle" - 6 osób
I miejsce: "GROM": 2 osoby
Kategoria najweselsza drużyna:
I miejsce: Stowarzyszenie Frysztackie - załoga Piratów w "Czarnej Pierdle"
Tym samym "Czarna Pierdła" zdobyła Puchar Przechodni Dyrektora GOSiR Frysztak.
W zjeździe brali udział:
OSP Lubla: 4 osoby
Para Młoda w wozie nowożeńców: 2 osoby
Biało czerwoni: 2 osoby
Słoneczny Patrol: 1 osoba
Na koniec dojechał do nas "mały samochodzik": 1 osoba.

Dziękujemy wszystkim, którzy chcieli z nami spędzić czas i życzymy sobie byle jak najwięcej takich uczestników uczestniczyło w organizowanych przez nas imprezach.
Dziękujemy serdecznie kibicom za doping, którzy licznie pojawili się na zawodach.
Dziękujemy właścicielom "górki" za udostępnienie miejsca zjazdu.
Dzisiaj myślimy już tylko o tym byle jak najszybciej minął rok ponieważ w przyszłym roku znowu zaprosimy Państwa do udziału w zjeździe na „Byle czym i byle jak”.
Gratulujemy wszystkim ekipom pomysłów. Za kilka lat jak Gmina Frysztak stanie się światową stolicą zjazdu na "Byle czym i byle jak" to Państwo będziecie Pionierami, którzy rozkręcili tę imprezę.
Jak to mówią Do siego roku ! tz. Do byle jakiego roku !.
PARTON MEDIALNY FRYSZTAK 24
F
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM