Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
38-130 Frysztak, ul. Sportowa 30, woj. podkarpackie
tel./fax (17) 27 77 111, (17) 27 77 900
NIP: 819-12-59-924 REGON: 001350570
Nr konta: 20916810275505927120000001

MARATON FITNESS 2018

FILM I WYNIKI „HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ TRAMPKARZY O PUCHAR WÓJTA GMINY FRYSZTAK”

W dniu 10.02.2013r. odbył się „Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Wójta Gminy Frysztak”. W rozgrywkach udział wzięło 6 zaproszonych drużyn. Celem turnieju było propagowanie piłki nożnej, rozwijanie talentów młodych piłkarzy oraz integracja zawodników zrzeszonych w klubach piłkarskich województwa podkarpackiego.
Rozgrywki przeprowadzone zostały na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Gogołowie. Drużyny walczyły o zwycięstwo w dwóch grupach, rozgrywając mecze dwa razy po 10 minut. 
W trakcie przerwy podziwialiśmy umiejętności dziewcząt klubu „Skarbka” Gogołów, które rozegrały mecz pokazowy dla zaproszonych gości i drużyn biorących udział w turnieju. 
Mistrzostwa odbyły się na bardzo wysokim poziomie, a wszystkie mecze były bardzo wyrównane. Rozgrywkom towarzyszyła atmosfera sportowej zaciętej rywalizacji. 
Uroczystego otwarcia i podsumowania turnieju dokonał Wójt Gminy Frysztak mgr inż. Jan Ziarnik, który wręczył, puchary i pogratulował zawodnikom umiejętności oraz podziękował trenerom i  zawodnikom za udział. Zwrócił także uwagę na grę Fair Play, wysokie wyszkolenie zawodników i bezpieczeństwo w  trakcie turnieju.
Nad prawidłowym i sprawnym przeprowadzeniu turnieju czuwali sędziowie związkowi PZPN:
Pan Sławomir Pasek i Pan Grzegorz Zbylut. Obsługę techniczną zapewnił Menedżer Sportu GOSiR Frysztak Pan Wojciech Arciszewski.
Klasyfikacja końcowa wygląda następująco:
miejsce I: „Chemik” Pustków
miejsce II: „Strzelec” Frysztak
miejsce III: „Grunwald” Budziwój
miejsce IV: „Skarbek” Gogołów
miejsce V: „Rzemieślnik” Pilzno
miejsce VI: „Orzeł” Lubla
Królem Strzelców został:
Jezuwit Karol - "Chemik Pustków"
Organizatorem Turnieju był Wójt Gminy Frysztak, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku oraz Zespół Szkół w Gogołowie.
Zapraszamy za rok !!!.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko osoby zalogowane. Zapraszamy do korzystania z kont: Google (poczta Gmail) lub loginów z OpenID, LiveJurnal, WordPress, TypePad i AIM